Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyi.mTs

    addikt

    hogy mennyit szívtam tegnap a "milyen routert" (vegyek) topikban ajánlott asus rt-ac65p beállításával. :W egy tp-link c5 v2-t váltott.

    tegnapig a digi ftth-hoz adott eszközét használtam routerként a c5 csak AP volt. reggel átkértem a modemet bridge módba, amit 15 perc alatt át is állítottak. délután hazaérek és már vagy 15 perce szívok a beállítással (pppoe) és nem csatlakozik, próbáltam mindent, pppoe beállításokat változtattam. aztán észrevettem, hogy a felhasználónévben egy karaktert elírtam, kijavítottam, de még mindig semmi, újraindítottam a vasat, újra beállítottam mindent, de még mindig semmi.
    mondom próbáljuk meg a c5-tel. nyomtam neki egy resetet és kb 3 perces beállítás után már volt net.
    asszony mellettem ült, így magamban mondtam, hogy holnap akkor megy vissza a boltba.

    aztán támadt egy kósza ötletem, az asus router oldala megnyitva maradt, mondom nézzünk fel a support oldalára. van frissebb fw (3.0.0.4.382.51599) előtte talán 3.0.0.4.382.511xx volt. feltoltam a frissítést, és mire végbement már kapcsolódott pppoe-vel a nethez. nem gondoltam, hogy fw frissítéssel kell kezdenem. jól megszívatott.

    most jól működik, remélem nem lesz vele több gondom.

    ami számomra érdekes, ha megnézem a csatlakozott eszközöket, akkor megmutatja, majd pár mp után frissül és 0-át ír. :F

    csak egy dns szervert lehet megadni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák