Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz szaboi6512 #2547 üzenetére

    Én is tapasztalatból írom, 3 hónapig AC66U_B1-et használtam 25-30 eszközzel, majd AC68U-t kb. 1 évig és harmadik hónapja AC65P-t, mindkettőnél jobb, stabilabb az AC65P, persze gyárilag a firmware buta, OpenWrt-vel meg sokat tud. Az, hogy neked nem tetszett, nem jött össze, stb. az nem jelenti azt, hogy olyan is. Ha nem lenne jó OpenWrt-vel akkor sokan nem is használnák vagy nem lenne ajánlott. Simán hozza Wifin is az elvártakat OpenWrt-vel is de ahhoz nem árt egy kis tudás is. Ilyen erősségű routert 3x áron tudsz venni, bár én egyáltalán nem ajnározok egy routert de azt azért látom, hogy amit az előző két Asus (66U_B1, AC68U) "felpörögve", erős melegedés mellett tudott teljesíteni azt az AC65P a "kisujjából kirázza" még csak melegedés és proci terhelés nélkül és a valós HW NAT, vagy a Wave2 azért több, mint a CTF vagy egy gyárilag jobb firmware.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák