Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • denes242

    aktív tag

    válasz chisslord #142 üzenetére

    nem hiszem, hogy a procival van gond. annal inkabb a huto-paszta-kupak erintkezessel. ha tenyleg jol van felrakva a huto, es alatta a paszta jol szet van kenve, akkor lehet, hogy nem erintkezik a huto meg a kupak jol mert homoru a kupak. de a huto alja is lehet homoru.

    le lehet polirozni a hutot, aztan a procit - ezzel elvesztve a garanciat. de jobban jarsz, ha rosszul van felteve a huto+a paszta, mert az konnyebben javithato :)

    P5B Deluxe - Q6600@3.0Ghz - Zalman CNPS9700 - GEIL Black Dragon - FSP Epsilon 600 - Thermaltake Armor Jr. - Debian Linux

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz chisslord #142 üzenetére

    azt akkor kapard le róla a gyári csuvát, én is azzal próbáltam elösször ami az intel gyári coolerénn volt
    mértem olyan homérsékleteket, hogy rosszul voltam
    aztán elmentem egy boltba és megvettem a leglcsobb szurke szinu pasztát
    és láss csódát normálisak lettek az értékek
    persze vettem még paszta remover folyadékot és termal surface polifiert .
    Most legutobb amikor szétszedtem a gépet, hogy kipucoljam a bvordát, mert fél év alatt elég sok csuva ment rá
    nem sajnáltam a pasztat, és huvosebb lett vagy 10 fokkal a cpum, hogy ez a tobb pasztanak, vagy a tiszta bordának köszönhető azt nem tudom


    Még egy egyszerű megoldás a hőm ellenörzésre, ha jól van fent a cooler, és a paszta is , akkor ha nem forró maga a cooler, ill. az alsó részén ahol a cpu val érintheziok, ha eléred ott sem égeti a kezed, akkor no para
    még egy dolog ha házon kivul megy agép, és felfordítod a lapot és megnézed, hogy mennyire meleg azon a helyen ahol a foglalalt van, ha nem suti a kezed akkor a hőmérő szenzor egyszerűen rossz


    [Szerkesztve]

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák