Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kuksa90

    őstag

    válasz sputyi70 #888 üzenetére

    Szerintem állj meg egy pillanatra.Alapvető műszaki információ: Feszültségmentesített állapotban csatlakoztatjuk a megfelelő perifériákat, majd ha ez kész, akkor feszültség alá helyezzük a készüléket (készülékeket), ha a készülék igényli akkor bekapcsoljuk.
    Erről szól a történet. Nem arról, hogy menetközben kiráncigálunk, bedugdosunk hotplugra alkalmas/nemalkalmas cuccokat, aztán dünnyögünk, ha valami nem tolerálja az emberi hülyeséget.
    Ha már elvárásról van szó: én azt várom el, ami a leírásban szerepel.Azt teljesíti is lassan fél éve hibátlanul.Van benne egy vinyó, usb-n meg lóg rajta még kettő.Nem dugdosom, huzigálom, hanem csak van.Ha tolófájásom van, akkor a hálózaton keresztül rácsatlakozom egy szimpire mondjuk este tízkor, kijelölök mondjuk száz giga anyagot, aztán másoljad, én meg horpi.Reggelre mindig kész volt.Ennyi.Bekapcsolom, élvezem.
    Elvárnám tőle azt is, hogy leugrik a sarki kricsnibe egy sörért, de nem akar a nyüves.

    "Nem is értem miért kellene ha már egyszer formázva volt."

    Ezt én sem értem.Hiába van megformázva a vinyó, ha ujrarakod a win-t,mindig megformázza.Ha nem formázza, akkor érdekes hibák lesznek a rendszerben....Namost a játékos, nem win, hanem linux.Nem értek a lelkivilágához, de miért ne lehetne ugyanolyan háklis, mint a win? Egyszer megcsinálta, azóta JÓ.

    Bocs a méretért :)

    [ Szerkesztve ]

    »» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

Új hozzászólás Aktív témák