Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hetairosz

    csendes tag

    válasz sputyi70 #877 üzenetére

    Helló !
    Áramtalanítsd a playert, dugd össze a számítógéppel, majd ismét helyezd áram alá a playert. Ekkor felismerik egymást.
    Enyém is vacak (belső merevlemezzel halálosan) mostanában cserélem le egy Popcorn A210-re. Nem vagyok hajlandó várni a három felesleges garanciális javításra hónapokig, míg adnának esetleg egy új készüléket.
    Véleményem szerint Malajziában (enyém ott készült), rövid intervallumig, nem a megfelelő tűrési (...stb) valamely alkatrésszel szerelték a készüléket, Asus-ék pedig rábólintottak, mondván szoftveresen majd megoldják az esetleges problémákat...hát öt hónapja sikertelenül. Ennek az eszköznek a vásárlása igazi zsákbamacska, itt nem az a gond, hogy kalap van az "u" betűn vagy vessző, hanem szó szerinti működésképtelen sok esetben.
    Még valami, 1.12-es firmware, a legstabilabb a gyári hibás Asusokon.

  • kuksa90

    őstag

    válasz sputyi70 #877 üzenetére

    Hol nem oszt ki betűt? Hálózaton? Usb-n?

    Más: felpróbáltam az előzőekben levő átalakított firm-et:semmi sem változott az első verziókhoz képest: ez sem megy fel a játékosra. (egyébként nekem az jön le a szövegből, hogy tesztelve HD2-n...)

    Én nem tudom, miről beszéltek:anno a játékos formázta a vinyót, felraktam a gépre a WD driverjét, hálózat beállít, moservice indít,azóta sda, sdg,stb,ha bedugom az usb-t látja....stb
    Mindig felrakom az uj firm-et (a gyárit), nem fagy, nem panaszkodik, csinálja a dolgát...

    »» Redmi Note 13 ProPlus5G 12/512««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

Új hozzászólás Aktív témák