Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kovács84

    aktív tag

    válasz BluEyes #4086 üzenetére

    Kíváncsivá tettél, így kezdtem keresgélni a googlin, sis chipset problems és sajnos volt találat bőven, legfőképpen olyanok, amelyek valamely más gyártó termékével párba rakva okoztak hibát. Viszont az tény, hogy aki sz**t gyárt az már lekopott, vagy erősen mellőzött a piacon. Kb. ennyit tudok a történethez hozzáfűzni. A thinkpadet szeressük, olyan mint a chokito ronda és finom :D Ja most jut csak eszembe, hogy sok korábbi Asusos alaplapra panaszkodtak, hogy néga sípol egy rövidet, viszont azt nem tudom, hogy milyen chipset volt benne.

    [ Szerkesztve ]

  • Csigger

    őstag

    válasz BluEyes #4086 üzenetére

    látom nagyba megy itten a vita a fórumon, a különböző chipsetekkel, meg a vagdalkozás!

    nem mondom, hogy nagy tapasztalataim vannak a mindenféle chipsetekkel, de régen volt pl egy SIS-es alaplapom (véletlenül pont Asus) és mikor vettem bele egy új videókártyát mindendéle gondja voltak vele, sőt még rendesen az nvidia vga driver sem ment fel rá!
    alaplap csere után érdekes mód hirtelen megoldóttak a gondok, és az új lapkának természetesen nem SIS chipsetje volt!
    ha érdemleges választ szeretnél a számteches ismerősöm mondta pont ennél a vidkaris eseménynél, hogy hát igen, az a SIS chipset fog még fejtörést okozni! (ez tény 2-3 éve volt)
    a dolgok mai állását nem ismerem SIS-éknél, de egy biztos, hogy nem véletlenül húzódott vissza a piacról a sok amds, inteles, nvidias és esetenként vias chipset mellől!

    ha ennyire nem találsz neked megfelelő hsz-t a chipsetről mért nem vágsz bele és próbálod ki??!! ha a többieknek nincs konkrét tapasztalata, csak ők is hallották hát jólvan van így az ember vele! csak akkor azt nem értem minek kell erősködni!

    nem vagyok híve ennek a "fórumon osszuk ki a másikat" dolognak, ezért én sem szeretnék bunkónak tűnni, és a kollégákat is megkérem, hogy ne kapják fel a vizet, próbáljunk inkább segíteni a másikon!

    BÉKE

    [ Szerkesztve ]

    Apple and Android user

Új hozzászólás Aktív témák