Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ithomas

    őstag

    válasz Zsé2003 #16 üzenetére

    Az hogy egy PDA-nak mi elsz az elsődleges,és mi lesz a másodlagos funkciója...szerintem azt döntse el maga a felhasználó! :)
    Ha valakinek nap mint nap kell a GPS,akkor valszeg nála nem másodlagos funkciót lát el! :)
    Nekem azzal a cikkel nincs különösebb bajom,mert a tesztelő leírta a SAJÁT tapasztalatait.
    Hogy mégis mi a probléma vele?
    Hogy a cikk végén nem derűl ki...és utólagosan se lett hozzáírva az a pár "apróság"hogy:

    1.Ez a bug az IGO-ban van,nem az Asusban,ha nem így lenne akkor a többi naviprogram se futna hibátlanúl.(És az IGO többi verziója se ugyebár...)
    2.A Nav'N GO elismerte a hibát,és ígéretük szerint a köv frissitésnél ez javítva lesz!
    3.Ez NEM azt jelenti hogy nem lehet hibátlanul IGO-t használni a géppel,hiszen egy csomó ember használja.(köztük én is)...hiszen ez az IGO-nak csak bizonyos verzióját érinti..de nem az összeset!

    Szerintem akkor lenne korrekt a dolog..ha ezeket is tartalmazná a teszt,mert így ebben a formában tényleg elég ijesztő az összkép,már ami a navigációs részt illeti!

    Real eyes realize real lies!

  • Nippon

    őstag

    válasz Zsé2003 #16 üzenetére

    Kár, hogy nem érdekel, hogy ki mit gondol.... Már csak azért is mert ez egy közösségi fórum ami elvileg azért van, hogy emberek segítsenek egymáson a tapasztalataik megosztásával.

    Azért veszek Navi képes PDA-t, mert kell egy PDA is meg szükségem van a navigációra is. Ilyen egyszerű, és ne haragudj, hogy ezért nem akarok 2 db készüléket magamnál tartani a telefonomon kívül.

    Próbálok tapasztalatokat gyűjteni a készülékkel kapcsolatban, ezért talán nem kéne lehurrogni!

    Ennyi :(

Új hozzászólás Aktív témák