Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Barto

    aktív tag

    Hali!

    Ha jól tudom, akkor a mempipe változatnál, hűtőbordák futnak a memóriamodlukhoz, hogy hűtse azokat tunmung esetén. Nem tudom, mennyire van értelme, mert ma simán vannak olyan memóriák amelyek borával szereltek...

    Egy kérdés?

    Nekem van egy M3N-HT Deluxe/HDMI alaplapom(AM2+). Az ASUS honlapján írták, hogy AM3 supported, nyílván bios frissítés után. Az nem más architektúra? (foglalat stb.). Akkor most tudok majd beletenni vagy nem?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    "like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

  • Barto

    aktív tag

    Üdv!

    Nem sok hsz van itt, de hátha...

    Tegnap beleraktam a lapba egy Phenom II-es 945-os procit. Persze előtte bioszfriss(2904-es verzió), bios reset. Indítom a gépet, a gép indul, egyet pittyeg ahogy kell, HDD dolgozik, de a monitor nem kapcsol be. (9600 GT). No mondom, biztos a 2-es DVI-be dugtam az 1-es helyett. Csere, de semmi. Visszarakom a régi CPU-t, azzal megy. Jó, be az új megy. Zsír mondom. Új rendszert raktam, közben el kellett mennem, gép kikapcs. Olyan 2 óra múlva visszamegyek gép bekapcs, megint nincs jel a monitoron.
    Az alaplapi VGA AUTO-n van a biosban, a másik lehetőség az enable. Gondoltam nem tudja eldönteni, hogy melyik az elsődleges vga. A hydrid SLI disable, és az elsődleges vga hely a PCI-E. Ma reggel bekapcsolt.
    Egy SAMSUNG 2233BW monitor van rádugva.Ezt én mindig kikapcsolom, mert amikor nem megy a gép, a kék LEDje nagyon erősen villog, éjszaka zavaró. Reggel azzal kezdtem, hogy először a monitor be, majd gép indít, és ment egyből.

    Kérdésem: ez normális? valamit rosszul állítottam be, vagy az új 2904-es bios sajátossága?
    biosban turkálás után save and exit után a gép leáll, majd beindul. Ezt sem csinálta a 2704-es biossal. Nyilván buheráltak valamit...

    Valaki tud segíteni? Valamit nem vettem észre? Előre is köszönöm a segítséget!

    [ Szerkesztve ]

    "like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

Új hozzászólás Aktív témák