Új hozzászólás Aktív témák

  • hétalvó

    addikt

    válasz #72042496 #433 üzenetére

    Igen az ATI-k csúnyán downsampling-elnek 5.1-en. Realtek HDMI kimenetet használnak.

    De sikerrel jártam :K Vettem egy G45-ös HTPC lapot és hihetetlen módon megy a hdmi hangom. Jelenleg 5.1 96khz/24bitet használok. Mindenhol!!! (erősítőm vagy a hangkari max-a)

    Hogy legyen a topic-hoz is köze a hozzászólásnak.:

    Eddig nem értettem miért veszik meg emberek annyi pénzért a HDAV-ot. 1 értelmes okát látom. Akármilyen VGA kártyát-t lehet használni HDMI hanggal HDMI kábelen.
    Erre sokan csak legyintenétek, de higyjétek nem kis dolog. úgy megoldani, hogy a másolásvédelmek elfogadják a rendszert. Minden egység kommunikál a vele kapcsolatban lévőkkel.

    EDID-re. Igen nem minden mindennel kompatibilis. Denon-okkal is baj van. Az én Marantz-om azért egy elég megcsavart szerkezet, mert csak HDMI 1.1-es.

    Ha valahol találtam volna egy HDAV receiver kompatibilitás listát és az enyém benne lett volna, nem kellett volna az egész gépemet eladnom. De ki az aki bevállalta volna hogy rendeljen nekem egyet és nem biztos, hogy kell, mert lehet nem is kompatibilis. :Y

    https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Új hozzászólás Aktív témák