Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csendes

    őstag

    válasz gahen #78 üzenetére

    Igen, az az egyszerűbb megoldás, hogy letöltöd az ASUS oldalról és simán lefuttatod az exe-t. A bonyolultabb megoldás, hogy telepíted a mellékelt lemezről a NERO-t, és megkeresed benne a firmware frissítés menüt.
    Most vettem egy IDE-set (BL), én inkább csak olvasni akarok DVD-t, de ha ilyen kicsi az árkülönbség, akkor már olyan legyen, ami írni és olvasni is tud, ezért lett ASUS.
    A dobozban egy 2007. áprilisban gyártott darab volt, 1.10 FW-rel.
    Az 1.13-as FW-rel kb. fél perc alatt ismeri fel a lemezt, de nagyon csendesen és jól olvas, egy régi összekarcolt DVD-met simán tudtam olvasni és még a saját telepítő CD-jével is elboldogult;) .
    A "dobozos" szerintem kicsit túlzás a kiszerelésre. Az egyoldalas magyar használati utasításban a "jumper megfelelő beállítása" kifejezés nekem kevés volt, hogy hogyan állítsam be slave-nek, de az Interneten megtaláltam (Alapból master-nek van beállítva, amihez általában nem kell nyúlni). A Nero 7 Essentials olyan, amilyen: az szerintem udvariatlanság, hogy az összes audió/videó fájlt magához akarja társítani. Ja, és még volt négy csavar is meg valami reklámcédula a dobozban.
    A legolcsóbban rendes üzletben 7500 körül lehet kapni, én az eboltból rendeltem, ott volt fehér is. Most az Auchan szórólapján akciós 7900 körül és az ELECTROWORLD-ben is láttam 8500 körül feketét.

    Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

Új hozzászólás Aktív témák