Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz fLeSs #3453 üzenetére

    persze én értem, de ez esetben volt ott már egy autó, és ez akkor is számít ha te így mész a pályán, hiszen ha meghallja, vagy látja hogy támadsz akkor megpróbálhat védekezni, és te arra már nem tudsz reagálni.
    ..de egy sima hibázásnál is, hiszen ő is hibázhat, nincs lehetősége korrigálni mert ott vagy szorosan mellette.
    Nekem ez bevetődés, mivel nem támadó távolságból beestél mellé...könnyű ráfogni hogy mert ő lassú volt, de ettől még ha összeértek akkor a csak te hibád, ..a pálya azon szakaszán abból a távolságból a lendület átmentésére kellett volna csak figyelni, és tempóelőnyből megelőzni.
    Ésszel menve ott abban a kanyarban csak akkor támadok, 1: támadási pozícióban vagyok, azaz a másik tudja, és ha hibázik, vagy szoros támadás esetén nem adok esélyt arra hogy jobban gyorsuljon el..de még úgy is necces mert nem lesz annyi tempóelőny hogy a következő kanyarban egyedül forduljak el.
    ...egyéb esetben szórakozásból a játék kedvéért beteszem az autót, vigyázva mindkettőnkre, de nem gondolom komolyan a pozíciószerzést.
    De nem támadó pozícióból, azaz ilyen távolságból semmit, mert megijedhet, vagy késve akar védekezni, és nincs hely semmire.

Új hozzászólás Aktív témák