Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    Egy picit azért felment bennem a pumpa. Tegnap beruháztam a season passre. Naívan gondoltam ha már előtte egyszer megvettem a Hórusz csomagot, ami 3K volt, akkor az valami úton módon levonódik a season passból. De baromira nem. 13ezret így utólag, szerintem nem ért meg az sp. 2 kozmetikai csomag meg a 2 story dlc. Igazából utánaszámolva ugyanott vagy mintha külön vennéd meg a csomagokat. Mindegyik 3 ezer. Bár amelyik márciusban jön az lehet drágább lesz, ezt nem tudom. Ebből az egész sp-ből a 2 story dlc ami ér valamit. Inkább külön vegyétek, ha adhatok egy tippet. Olcsóbban kijöttök. Az egész elgondolás előtt értetlenül állok. Ennek normális körülmények között úgy kellene lennie hogy ha megveszed az sp-t akkor abban eleve legyen már benne az összes tartalom, hiszen közel ugyanannyi árban mint az alapjáték. De ha már nincs benne minden, akkor legalább legyen annyival olcsóbb hogy jobban gyere ki anyagilag mintha külön külön vennéd meg a modulokat. Pl.: Külön-külön veszed akkor összesen lenne 15k. Ha meg SP-ben akkor 10. Ebben a formában viszont sztem nagy átbaxás. Helix kreditekért még elég sok cuccot lehet venni külön. Persze ugye semmi nem kötelező, de azért na, húzom a szám... Ennél nagyobb csalódással még nem vettem season passt, pedig egy kezemen meg tudom számolni hogy hányszor vetemedtem ilyenre. De legalább lenne támogatva egy jó darabíg még. Márciusi dlc az uccsó gondolom, utána semmi.

Új hozzászólás Aktív témák