Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz dinka.86 #301 üzenetére

    Olvasd el az alapelveket, és vedd meg a játékot, amivel játszol.

  • rigo88

    aktív tag

    válasz DigitXT #302 üzenetére

    én még sajna nem tartok a villánál.. asszem.
    majd lövök scrshotot.

    Dirr

  • polonic

    félisten

    válasz megint én #300 üzenetére

    Talán lehet, hogy az oprendszer egér beállításainál vagy ha van, akkor az egér saját szoftverében kéne keresni ezt a beállítást.

  • viktor82

    őstag

    válasz DigitXT #306 üzenetére

    Még én sem tartok ott,tőlem is jön screen! :K

    ”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

  • megint én

    őstag

    válasz polonic #305 üzenetére

    Tsa! Thx, hogx legalább megpróbálsz segíteni, de sajnos nem... Cs-zek, és már évekkel ezelőtt kikapcsoltam azt a funkciót...

  • polonic

    félisten

    válasz megint én #308 üzenetére

    Eredeti a játék? Lehet, hogy ez valami buheráltnak az átka, mint az egyéb jelenségek, amikkel itt érdeklődtek.

  • WonderCSabo

    félisten

    válasz polonic #309 üzenetére

    Olvass vissza, ezt írta:

    "volt már eredetibb is :B ötlet?"

  • megint én

    őstag

    válasz WonderCSabo #310 üzenetére

    :N Azt nem én írtam... És tényleg nincs rá szerintem orvosság. És próbáld ki...
    húzz egy csukúmozdulatnyit, totál lassan és egyenletesen, utána tedd meg ugyan ezt, csak gyorsan... Hát megpördül vagy 10x...

  • DigitXT

    félisten

    válasz megint én #311 üzenetére

    És tényleg nincs rá szerintem orvosság.
    Ha mást nem, vegyél egy gamepad-et.:) Az ilyen jellegű játékokhoz (POP, TR, AC) kiváló, egy kis megszokás után szvsz sokkal jobb, mint a bill+egér (a két analóg kar miatt.) Mind a karakter irányítása analóg lesz ezáltal, mind a kamera kezelése.:R

  • WonderCSabo

    félisten

    SPOILER

    Végigvittem a játékot, hát olyan cliffhanger van a végén. ÁÁÁáá.

  • polonic

    félisten

    válasz WonderCSabo #314 üzenetére

    Isteni ez a játék. Újból végigviszem, csak előtte még az egyet is, hogy tisztább legyen minden.
    Egyébként ez nem spoiler szerintem, készítők is megmondták, hogy nézni fogunk a végén.

  • rigo88

    aktív tag

    válasz DigitXT #313 üzenetére

    jaja én ilyennel tolom:
    van még belőle pár felesleg... többet vettem, hátha nyomjuk a focit csoportosan vagy az autóversenyt, aztán megmaradt...

    [ Szerkesztve ]

    Dirr

  • luw2win

    őstag

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

  • mafla

    tag

    A 7. résznél amikor álmodik és fel kéne jutnia a torony tetejére akkor csak a középső erkélyig jutok .Nem akar feljebb menni !!!
    Segítsetek!!!!!!!!! :F :F

    ---------Michael Schumacher forever--------

  • mafla

    tag

    válasz mafla #319 üzenetére

    közbe megoldódott !!!!!!!

    ---------Michael Schumacher forever--------

  • dinka.86

    aktív tag

    SPOILER!!

    A végén amikor megöltem a főgonoszt és még a doktor is lenyomtam utána visszadob a villába. Van még vmi feladat utána? mert olvastam végigjátszást és ott még folytatódik elvileg..

  • tomi_mod

    aktív tag

    válasz dinka.86 #321 üzenetére

    Tudtommal nincs tovább...
    Esetleg megcsinálhatsz még hiányzó mellék küldetéseket, vagy Uplay-ben letöltötted az extra pályát stb. akkor ezeket még meg tudod csinálni.
    Ha minden megvan akkor valamelyik városban újra tudsz játszani egy repülős küldetést, amelyikben van hajókikötő és nem Velence :DDD -nemjut eszembe a neve.

  • dinka.86

    aktív tag

    válasz tomi_mod #323 üzenetére

    én ezt néztem és itt még nyomja tovább:
    http://guides.ign.com/guides/14302493/page_77.html

    honnan lehet letölteni extra pályákat?
    jaja repültem de ott csak úgy semmi céllal repülsz:D

  • DerStauner

    senior tag

    nektek hogy tetszik ez az újfajta játékstílus? az első rész valahogy pörgősebb volt. bevételekkel törődni, renoválni, városokat menedzselni. most ez a játék akkor egy középkori szimulátor? ez az, ami kinyújtja a játékidőt, és lassítja az előrehaladást.

    grafikailag meg szerintem az első valahogy szebben nézett ki.

  • DigitXT

    félisten

    válasz DerStauner #326 üzenetére

    Nem kell velük sokat törődni, ez csak plusz elem.:R
    Legalább ez is csökkentette a linearitást/monotonitást.

    Grafikailag a legnagyobb gond a LOD. A konzolok már
    nyilván nem bírják, de jobb PC-kre lehetett volna szebb.

  • DigitXT

    félisten

    Na, kivittem fullra.:) Vicces a "tollas jutalom"... (Állatkodáshoz...:D)
    Az igazság meg egy kicsit érdekes, bár annyira nem sokkolt meg.:DDD

    [ Szerkesztve ]

  • polonic

    félisten

    válasz DigitXT #328 üzenetére

    Ez még nekem hátravan, én csak a történet szerint játszottam végig. Először egyet végigjátszom ismét, aztán újból a kettőt, most 100 %-osra.
    Az igazságnak mégis mihez van köze, mivel van kapcsolatban? Ha olyan dolog, amit a végigjátszásom szerint én nem tudhatok, akkor kérlek próbálj meg ne spoileresen válaszolni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • luw2win

    őstag

    válasz DigitXT #328 üzenetére

    Kb hány óra volt? és mit kaptál? :))

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

  • mad1

    veterán

    válasz luw2win #330 üzenetére

    50ora elvileg de nekem tobb is volt.100toll beszerzese utan kapod meg az Auditore nevu ruhazatot,minden or verszemmel nez majd rad,azaz mindenki betamad majd.

    Ne szemetelj ! = Steam

  • luw2win

    őstag

    válasz mad1 #331 üzenetére

    Hát akkor megéri :DDD

    Még egy kérdés, kiirja h a bankom v a chest-em(nemtudom miaz) tele van, hol tudom nagyobbá varázsolni hogy több pénzem legyen? Kihez kell mennem?
    Köszi

    .“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

  • DigitXT

    félisten

    válasz luw2win #330 üzenetére

    1) fogalmam sincs, majd ha megint arra járok, megnézem a statot.
    (Nem időre mentem, hanem csak úgy játszottam, ahogy jött.:R)

    2) mad1 leírta, én nem akartam lelőni a poént.:))

    polonic: van köze hozzá, de ahhoz az egész sztorinak össze
    kellene állnia fejben. Szerintem majd a harmadik részben...;)

    #332: hol tudom nagyobbá varázsolni
    Menj vissza a Villába, és vedd ki a pénzt a ládából. Nagyobb akkor
    lesz, ha szépen gyűjtögeted a dolgokat, felújítod a várost "fullosra".
    A max. egyébként 60K lesz, tehát 20 percenként 15K-t kapsz, így
    ha nem akarod elkótyavetyélni a bevételt, úgy 1 óra 20 percenként
    nézz vissza a Villába felvenni a termelődött összeget... Btw. durva,
    hogy szegény húgocska éveken keresztül annál az asztalnál ül...
    Ja, meg hogy anyánk 20 évig étlen-szomjan térdelve imádkozik...
    De azért a 100. toll után már átül a kanapéra, halleluja: megérte?

    [ Szerkesztve ]

  • tomi_mod

    aktív tag

    válasz dinka.86 #324 üzenetére

    Letölteni a játékon belül a főképernyő jobb alsó sarka UPlay ikon- innen egyértelmű. Természetesen csak eredeti játék esetén megy!

    Amit linket küldtél ott a konzolon fizetős, PC-hez alapból adott két mellékszálat mutatja. Az egyik a Battle for Forli a másik nemtom miafőcíme.
    Itt megintcsak az van, hogy ha eredeti a játékod PC-n akkor alapból benne vannak, ha konzolod van akkor csak fizetősen szedheted le stb.
    PC esetén ráadásul beleszövi a főszálba tehát nem a végigjátszás után tudod őket megcsinálni hanem közben.

  • Crytek

    veterán

    Valaki összefoglalná dióhéjban a történetet?
    Hogy kapcsolódik az első részhez stb?
    Aki érti kérem fejtse ki !

    Next PC Upgrade: 2022

  • #40835072

    törölt tag

    válasz Crytek #335 üzenetére

    nekem ez a játék kicsit bonyolult már.... serintem jobb volt az egy mert kicsit egyszerűbb votl!
    a grafikája a 2 nek sokkal jbb de ebben már csak ragoák a h....lyeséget! :R :R

  • Crytek

    veterán

    válasz #72042496 #337 üzenetére

    Mindkét részt végigjátszottam szerinted ha feltettem a kérdést tudok angolul??

    Next PC Upgrade: 2022

  • #40835072

    törölt tag

    válasz Crytek #338 üzenetére

    online szövegfordító! kicsit béna a fordítása de a léyeg bennevan!

    :R

    Assassin's Hitvallás II fog hely egy nyitott világban -val nonlinear gameplay, megengedve a játékos barangolni szabadon belül több terület mindvégig késő fifteenth-century Olaszország úgy mint Velence, Florence, és a Tuscan vidéki. A Gyűlölet 2.0, egy új változata a gépnek az ugyanaz névnek jelenlegi Assassin's Hitvallásban, ad in-game szövegösszefüggés változások és összegzés több játék alapfogalmak. Egy adatbázis szintén elérhető, feltéve rendkívüli történelmi információ felől kulcs határkő, karakterek és szolgáltatások az a játékos találkozások. Az egészség rendszer lesz elkészült több dinamikus, szinkronizálással a Gyűlölet és okoz a karakter visszanyerni csak -ból kisebb sérelem.[1] Több fájdalmas sérelem igényel látogató egy street-side doktor vagy használ orvosság melyik tud hogy vett -ból doktor.[1]

    A játékos május most úszik vízban, és sas vision—the képesség azonosítani jellegzetes emberek és landmarks—can most hogy használt third-person nézésben és mialatt mozgatás.[1] Egy fiatal Leonardo da Vinci jelenlegi a játékben, segítség a játékos készítés új fegyverek -ból fordította "kódex lapok" az Altaïr, az eredeti game's főszereplő , bal mögött jövő assassins' elemzés és bepillantás.[1] Belül a játék, a játékos lesz tud használni Leonardo's repülőgép (kiindulópontul real-life terv Leonardo) mialatt egy küldetés. A játékos szintén a képesség ellenőrzés egy kocsi egy szint, de tud sor gondola, valamint lovagol ló valamennyi pont a játékben hol ők könnyen elérhető.[1]

    Ezio lopás egy gondola -ból egy kicsi móló.A küzdelem rendszer több összetett mint az elődenek, a képességgel lefegyverezni ellenfél használ számláló támadás mialatt fegyvertelen. Ha a játékos lop egy enemy's fegyver, lehetséges követni fel egy támadással az azonnal öl.[1] Leonardo da Vinci ad a játékos szakosított fegyverzettel, úgy mint a rejtett kettős penge, méreg penge és a miniatűr firearm. Általános kard, vadászkés, buzogány, balta, lándzsa és tőr tud összes hogy vett -ból árus mindegyik városban vagy különben fosztogat -ból tetem. Egyúttal , játékos tud vétel mestermunka villájuk, elnyer új páncél mint a játék haladás és egyenlő fest Ezio's ruházat sok különböző színekkel. Egyéb berendezés tartalmaz: nagyobb erszény átvitel több dobás kések és orvosság. Hat pótlólagos fegyverek tud hogy be nem zárt csatlakozó egy PSP Assassin's Hitvallással: Bloodlines a PS3.[14]

    Az Auditore family's vidéki villa tettek mint Ezio's főhadiszállás, és a környező tulajdon tud hogy frissített, rajz jövedelem a player's használ. Vannak több konnektor használ valuta, árus eladás tételekkel úgy mint orvosság, méreg, fegyverek, javítások, feljavítás, festmény és színes fest változás a színe Ezio's felszerelésnek. Amikor ezek bolt helyreállít, Ezio elfogad árengedmény a bolt az áru ők elad.

    Van most egy broader sora módszereknek rejtőzés vagy keverék a területben. Egy tud lemerülés vízalatti összetörni a guards' irányvonal , és keverék május hogy végrehajtott valamennyi csoporttal embereknek, inkább mintsem csak egy jellegzetes típus, mármint első Assassin's Hitvallás.[1] A játék tulajdonságok egy hírhedtség rendszer, Ezioval illendő több felismerhető függeni viselkedése, hely, és aktuális küldetés. Ez becstelenség tud hogy csökkentett vesztegetéssel, elmozdítás keresett plakátok, vagy orvul megöl romlott tisztviselő.[1] Egy éjjel-nappal ciklus lesz hozzáadva a játék, adás a játék több of egy időérzék , felül beállítás küldetés és események biztos idő of ma .[1] Vannak sok utak egymásra hatni non-player karakterekkel, néhány Npcsval elérhető szabad , szolgálni mint egy szórakozás, vagy harc hosszában a játékos. Pénz dobott a földre május szintén szolgál mint egy szórakozás. Vannak szintén több típusa ellenségnek, még agilis vagy stronger mint többiek.

    A küldetés a játékben most van egy kiterjesztett választék, -val különböző szerkezet. Például , egy küldetés május van a tárgyi kísérni valaki, de május csere egy üldöz és orvgyilkosság. Vizsgálat kisebb szókimondó, és helyett küldetés május követ emberek és egy elbeszélő. Vannak nagyjából 200 küldetés ebben game; felől fél rész of a fő storyline, mialatt a többi oldal keresés. Város szintén tartalmaz rejtett fekvések úgy mint catacombs és barlang, a tervezés of melyik van lesz összehasonlít, a fejlesztő, a Hercege Persia sorozatnak, hol a tárgyi navigálni a terület. Kikutat ezek fekvések végül jutalom a játékos egy Assassin's jellel, hat melyik megenged a játékosnak feloldani a páncélja Altaïrnak.

    Szeret Assassin's Hitvallás, karakterek kiindulópontul történelmi ábra jelenlegi a játékben beleértve Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli, Caterina Sforza, Lorenzo de' Medici, a Pazzi Család, és Pápa Sándor VI.[15]

    Fekvések a játékben tartalmaz a Tuscany region[1] (Florence, Monteriggioni és San Gimignano[16]), az Apennine Hegy, a Romagna terület (Forlì[16]), Velence és Róma. Jellegzetes határkő tartalmaz St Mark's Bazilika,[1] a Fő Csatorna, a Kicsi Csatorna, a Rialto Híd,[1] Santa Maria del Fiore, a Sistine Chapel, Santa Croce, Palazzo Vecchio, Ponte Vecchio, és Santa Maria Novella.[16]

    [edit] Tag
    Assassin's Hitvallás Ii's tag tartalmaz a fictional történelmi karaktereknek beleértve Niccolò Machiavelli és Rodrigo Borgia, később néven ismert Pápa Sándor VI.A játék folytatódnak hamarosan az eseményei Assassin's Hitvallásnak, hol, 2012BAN, Desmond Mérföldek (Nolan Észak) még egy rab Abstergo Ipar után keresés a memóriája őselődenek, az Orgyilkos, Altaïr, a Gyűlöletben. Abstergo, a modern-day Lovag Jogász, lesz használ Desmond elhelyezni erős out-of-place műtermék hívott "Darabja Édenkertnek." Használ a "Sas Látvány" képesség ő haszon ennek eredménye of a "vérzés eredmény" (-ból túlexponálás a Gyűlölet), Desmond tud látni üzenetek és jelek megírt vérben hálószoba fala, írta az előbbi próba tárgy, nevezett "Tárgy 16 (Cam Clarke)". Lucy Stillman (Kristen Csengő), egy előző kutató Abstergo és egy Orgyilkos, szabad Desmond és hoz őt egy titok hideout használt egymaga és kettő egyéb Orgyilkos, történész Shaun Hastings (Danny Wallace) és számítógép szakértő Rebecca Daru (Eliza Schneider). saját változatukkal a Gyűlöletnek, szinkronizált a 'animus 2.0', ők meghív Desmond segíteni őket feltár a memóriája őselődenek, Ezio Auditore da Firenze, kettő indok: vonat Desmond Orgyilkosban ügyesség keresztül a vérzés eredmény, és találni egyéb Darabja Édenkertnek.

    Ezio, velejár Olaszországban alatt a Reneszánsz a késő 15th évszázadban, keresések családja Florence az áldozatban egy politikai tagnak, és képtelen megakadályozni az akasztása apájanak és kettő fiútestvér. father's befejezés utasításai vezet Ezio egy láda tartalmazás Orgyilkos ruha és eszközök. Ezio's nagybácsi Mario megenged Ezio és anyja és nővér menedék vidéki villájaban, és vonat Ezio a művészetben küzdelemnek. Mario további ad vezet azok family'sban elárulása, és Ezio követett a nyoma bűnjeleknek, vezető -ból Florence San Gimignano, Forlì, Velence és végül Róma. Útközben , ő találkozások több szövetségesek az támogat üldözéseben, beleértve Leonardo da Vinci, ki tud segíteni megfejt lapok -ból Altaïr's Kódex, készítés új berendezés. Után orvul megöl sok ember bonyolult a tagban, Ezio tud azonosítani Rodrigo Borgia mint a vezetője az összeesküvésnek, cél elértéktelenít a Medici család Florenceben a segítséggel a Pazzi családnak és a Doge Velencenek. Borgia később megérkezik Velenceben -val a "Alma," a Darabja Édenkertnek az Altaïr eredetileg talál. Borgia hisz önmaga hogy a "Jós" az vezetne a felfedezés of "Az Ugrás", állítólag tartalmazás több Darabja Édenkertnek és egyéb ismeret a Jogász keres. Ezio, csatlakozott szövetségesei, leáll Borgia, ki elmenekül nélkül az Alma. szövetségesei, beleértve Niccolò Machiavelli, felfed ők összes tagjai az Orgyilkos, és hoz Ezio sorukba, elbeszélés őt az ők hisz őt hogy a Jós az fog vezet őket az Ugrás.
    Alatt egy összetör -ból használ a Gyűlölet 2.0, Desmond elszenved egy hallucináció az visszatérők őt a teste Altaïrnak Hektárban, és készít szeretet Mariaval, egy Jogász neki volt korábbi tartalék (egy csalétek Róbert de Gyászos Assassin's Hitvallásban akit Altaïr formázott egy kapcsolat Bloodlinesbennel); amikor Altaïr eltávozik, Desmond keresések a memória maradás Mariaval, és levelek őt zavaros amikor ő visszanyer. Ő szintén az esetnek Tárgy 16NAK, egy több előbbi próba tárgynak használt Abstergo, és a személy felelős írás a képek ő látott szobájaban Abstergo. Tárgy 16 sikerült kapa a Gyűlölet és hely húsz glyphs az tud csak hogy látott és megfejt a Gyűlölet felhasználó, leleplező egy videója egy embernek és egy nő, igény hogy Ádám és Előest, szállítás a "Almája Édenkertnek", futás keresztül egy futuristic beállítás azonosított, egy villanása kettős kódnak, mint Édenkert.

    a 'truth puzzles'ban, biztos történelmi festmény használt úgy mint az első depiction of egy firearm.Amikor Desmond visszatérők Ezio's memória után ő harcolt legtávolabbi Borgia, ők talál több elrontott memória, és csak tud visszatérni Desmond Ezio's memória az év 1499BAN (23 évekkel azután apája és fiútestvér voltak megölt), hol Borgia óta lesz Pápa Sándor VI Vatikán Város. Ezio's memória felfed az ő és szövetségesei van készen van a Kódex és talált az "Az Ugrás" fekszik Rómaban, és realizál az a Pápai Személyzet további Darabja Eden; Borgia's tervnek, upon letétele a Medici családnak, megengedne őt lesz Pápa és haszon elérés a személyzet és az Ugrás.

    Ezio utazik Rome; mialatt szövetségesei szórakoztat a többi a városnak, Ezio discreetly belép a Vatikán és kísérletek meggyilkolni Borgia. Borgia intéz menekülés mindkét az Almaval és a Személyzet, és kísérletek használni őket kinyitni az Ugrás, de Ezio elfog fel és kudarc őt de nem megöl Borgia, óta bosszú nem fog emlékezetébe idéz családja. Ezio's kezekben, az Alma és Személyzet nyitott a Vault; belül, ő keresések egy holographic ábra az azonosít őt mint A Jós az hozott Desmond és a 21st évszázad megfigyelő az Ugrás, sok Ezio's zűrzavar. Az ábra, hívás önmaga "Minerva" és címzés a játékos azonnal, felfed az ő satöbbi fajtájanak voltak része egy messze több haladó társadalomnak (Azok akik Jött Előtt) az élt Föld és létrehozott emberek saját képükben (ez célzás több ízben mindvégig a játék az emberek voltak létrehozott mint egy rabszolga verseny). Végül a kettő verseny ment háború ellen egymás , hamar leállás egy természetes égi katasztrófa hatványozás egy masszív napkitörés melyik eredményezett a megsemmisítésben legtöbb életnek Föld. A megmaradó emberei mindkét versenynek újjáépített társadalom. A néhány megmaradó Egyesek Ki Jött Előtt épít több "templom" a világ körül (egy létezik helyhez kötött belül a Vatikán) az segítene az emberi verseny megakadályozni az ugyanaz katasztrófa -ból reoccurring egyszer az Egyesek Ki Jött Előtt lesz kihalt. Minerva befurakszik az felvételei a létezésnek of az Egyesek Ki Jött Előtt, valamint figyelmeztetésük, lesz félreértett és , felül idő, kialakult változatos mítoszba, legenda és vallás mindvégig a modern világ. Mint a hologram eltűnik, Minerva mond "a többi fel neked , Desmond", zavarbaejtő Ezio.

    Mint a memória végek, Desmond ébred találni az Abstergo talált övék hideout és, asszmilálódik ügyességevel -ból Ezio és Altaïr, támogat Lucy elküld erőjükben, vezetett Kotorék Vidic, mialatt Shaun és Rebecca csomag el berendezésük. Mint a négy menekülés, Lucy követelmény az Minerva május van lesz beszélgetés felől az Earth's geomagnetic reversal, Desmond realizál az az írás fala bal Tárgy 16 a kezdetére a játéknek voltak valóban figyelmeztet, és idővel rövid, Desmond előkészít re-enter a Gyűlölet és folytat keresés memóriája több bűnjelek a helye a megmaradó templomnak.

    [edit] Downloadable tartalom
    December 1, 2009, Ubisoft bejelentette az első több downloadable tartalomnak (DLC) növelés a Playstation 3 és Xbox 360 változatai Assassin's Hitvallás IINAK. Az első, címez Csata Forlì, folytatódnak a története Caterina Sforzanak és kibocsátott Január 28, 2010. Az szintén tartalmaz egy különleges memória az megenged felhasználók pilóta Leonardo da Vinci's repülőgép felül Forlì. A második növelés, címez Örömtüze a Hiúságnak, kapcsolat a tömeg forró bűnös tárgyaknak Florenceben és kibocsátott Február 18, 2010.[17] Ezek voltak mindkét eredetileg megtervezett szerepel mint része a fő játéknek, de voltak később vágás köszönhető idő kényszer.[18] A kiskereskedelem PC változat tartalmaz a következő csomag mint rész of a fő storyline.[19]

    [edit] A Csatája Forlìnak
    A kettő downloadable tartalom csomag tulajdonság az elrontott memória sorrend, melyik Rebecca tud megjavítani egy számítógép folttal. Sorrend 12, "Forlì Alatt Támadás" (kibocsátott mint A Csata Forli) beáll 1488, közvetlenül utána Ezio meggyógyult az Almája Édenkertnek. Machiavelli, Mario Auditore, Ezio és Leonardo da Vinci találkozik megvitatni mi a teendő védeni az Alma, és ez eldöntött az el fogja küldeni Romagna hogy megvéd Catarina Sforza. Amikor Ezio megérkezik bármennyire, ő keresések az a város alatt támadás -ból az Orsi Fiútestvér, ki van lesz bérelt Borgia fogni egy térkép tulajdonság a fekvései a Kódex lapoknak, elkészült Sforza's késő férj. egy kísérletben kierőszakolni Sforza átad a térkép a fiútestvér gyerekrablás gyerekei. Ezio levelek az Alma Sforza's protection;ban ő megment gyerekei és öl egy fiútestvér. Amikor ő visszatérők, ő feltár az Checco, az egyéb fiútestvér, használt a szórakozás lopni az Alma. Ezio ad üldöz, és öl Checco. Mint ő áll felül Checco's test, Checco szúrás Ezio. Ezio esik a padló vérzés, és előtt átmegy kinn, lát egy ember eltűnt egy ujj és viselés kolostori díszruha fog az Alma.

    Ezio ébred fel Sforzaval oldala. Ő beállítások kinn visszakövetelni az Alma, és Sforza ad őt a térképe a Kódex oldal fekvéseknek. utazik egy kolostor ban a wetlands, hol ő küldött Forli's kolostor. Ő kísérletek beszélni az apát, de az apát felismer őt mint az orgyilkos ki megölt Fiútestvér Stefano (egy a Pazzi összeesküvőnek) és elmenekül. Amikor Ezio elfog őt, az apát nevek a szerzetes ki lopott az Alma mint Girolamo Savonarola.

    [edit] Örömtüze a Hiúságnak
    Sorrend 13 kezdődik 1497BAN, kettő év előzően Sorrend 14 és kilenc évekkel azután Sorrend 12. Ezio nyomsáv Savonarola Florence, hol a játékos tud most kikutat a déli tartománya a városnak. Után találkozó Machiavellival, Ezio kieszel az hoz nyugtalanság a város fog erő Savonarola először lép fel és letelepedik a nyugtalanság. azon célból előidéz ez nyugtalanságban, Ezio orvul megöl kilenc Savonarola's hadnagynak ki prédikál belül a város. Az emberek lesz dühös és egy tömeg alak kívül a templom hol Savonarola prédikálni a tömeg szétszórni. Ő kitesz az Alma elbűvölni a tömeg, de Ezio gyorsan dob egy kés a Darabja Édenkertnek és Savonarola cseppek az. A tömeg haszon fogni a szerzetes el, de egy jogász gyorsan rohanás helyrehozni az Almaban. Ezio rohanás után a őr és visszakövetelni az. Utána, a tömeg fog Savonarola a déli tartomány égés őt a karó, de Ezio, hisz senki érdemel olyan egy sors, orvul megöl a szerzetes tartalék őt a fájdalom. Ezio áll előtt a zavaros tömeg és kihírdet az összes kellene követ saját útjuk.
    Ubisoft's Yves Guillemot hivatalosan megrögzött az Assassin's Hitvallás II fejleményben November 26, 2008, alatt a company's pénzügyi szolgálati minősítés .[21] Ez követett Michael Pachter elmélkedik Gametrailers'ban "Bónusz Kerek" az játék változtatna beállítása az eseményei a Nagy francia forradalomnak , melyik kiesztergált hogy hamis.[22]

    Egy promotional videó kibocsátott Ubisoft Április 6 bemutatás egy koponya, néhány rejtett penge tervezet, és Leonardo's repülőgép egy kézirattekercs.[23] Április 16, Játék Informátor kibocsátott részletei a játéknek, beleértve képe Ezionak,[24] egy új beugrató trailer[25] kibocsátott, és a játék "hivatalosan" bejelentette Ubisoft.[26]

    egy beszélgetésben, Május 2009BAN, Sebastien Puel megállapított az a fejlemény csapat dolgozó Assassin's Hitvallás II megnövelt 450 tag, és a fejlemény team's méret háromszoros óta az első játék.[27]

    Június 1, 2009, Ubisoft kibocsátott egy új four-minute filmszerű Assassin's Hitvallás II pótkocsi E3.[28] Június 2, 2009, Ubisoft felfed az első élő gameplay demó, tartós 6 perc, a Sony Sajtókonferencia .[29] Gametrailers tulajdonságok egy kizárólagos fejlesztő végigjátszás -ból E3 2009. egy beszélgetésben Gametrailers Ubisoft Montreallal alkotó igazgató Patrice Desilets megállapított Desmond leendő tett több mint sétáló körül és feltár bűnjelek.[30]

    Volt bejelentette az Assassin's Hitvallás tábla Komikus színész Megtanul 2009 az egy három epizódnak, Assassin's Hitvallás: Leszármazás, leendő kibocsátott bemutatás az események vezető fel a játék és a története Ezionak és apája.

    Volt szintén felfed az a humorista Danny Wallace leendő hang egy új karakter Assassin's Hitvallás IIBAN a neve Shaun Hastingsnak, egy gúnyos történész segíteni Desmond. A character's arc szintén hogy modell után őt.[31] Színésznő Kristen Csengő visszatért a karaktere Lucy Stillmannak.[32]

    A játék eredetileg köszönhető hogy kibocsátott egyidejűleg összes a három platform, de Ubisoft bejelentette Szeptember 24, 2009 keresztül Csiripelés az a PC változat leendő késleltetett az első negyede 2010NAK ban azon célból van "egy kicsit több idő a dev csapat szállítani a legjobb minőség játék".[33] Során Március, Ubisoft küldött egy e-mail övék pc-customers mentegetődzik problémák a DMVAL (habár néhány ember soha problémák), és engedélyez őket egy kóddal feloldani a három Jogász Odú az voltak playable a Fekete kiadásban vigasztal. végrehajtani 100% synchronisation, Ezio kell játék ez Odú, így az tudott hogy mondta az Ubisoft tervezés adott őket egyébként.

    [edit] Zene
    A kotta Assassin's Hitvallás II összeállít Jesper Kyd. Volt megörökített Parlament Felvételek egy 35-piece zsinór együttessel és egy 13-person énekkórus. Egy hangsáv kibocsátott keresztül digitális letöltés November 16, 2009. 14 nyomsávja a hangsávnak voltak szintén kibocsátott a játék lemez elérhető a különleges pre-orderrel Fekete kiadása Assassin's Hitvallás IINAK.

    [show]assassin's Hitvallás II Eredeti Hangsáv
    Nem. Fejléc Hosszúság
    1. "Föld" 3:59
    2. "Velence Rooftops" 3:18
    3. "Ezio Florenceben" 2:19
    4. "Vezetősugárral leszáll Florence" 5:02
    5. "Ezio's Család" 4:21
    6. "Szentély" 3:56
    7. "Lopva" 2:20
    8. "Florence Menekülés" 2:50
    9. "Közelgő Célpont 1" 3:34
    10. "Közelgő Célpont 2" 6:07
    11. "Leonardo's Találékonyság Rész 1" 2:22
    12. "Túrája Velencenek" 3:16
    13. "Repülés felül Velence" 4:50
    14. "Sötétség Esik" 4:05

    [edit] Elősegítés
    Október 20, 2009, Ubisoft bejelentette egy sorozata rövid filmnak hogy rádióadás keresztül Youtube az adna pótlólagos vissza történet és a bevezetése néhány of a karaktereknek talál a játékben. A rövid, hívott Assassin's Hitvallás: Leszármazás, jött három részekben és voltak fejlett Ubisoft's Hybride Technológia, ki azelőtt dolgozott a film 300 és Bűn Város. A sorozat fókusz Ezio's apa, Giovanni Auditore, és tartalmaz live-action és számítógép létrehozott ábrázolás. Az első a filmnak kibocsátott Október 27, 2009, a megmaradó kettő kibocsátott November 13VAL, 2009.

    November 12, 2009, Ubisoft kibocsátott Assassin's Hitvallás II téma látszólagos tételek Playstation Otthon elősegíteni a felmentése a játéknek, valamint a játék Assassin's Hitvallás: Bloodlines PSP.[34] Assassin's Hitvallás II látszólagos tételek és egy Ezio viselet voltak szintén kibocsátott a Xbox Élő Piac a Xbox 360's avatars.[35] November 19, 2009, több Assassin's Hitvallás II látszólagos tételek voltak kibocsátott Playstation Otthonban, együtt egy viselet Ezio, melyik kibocsátott November 26, 2009.[36] December 3, 2009, több 15th évszázad Olasz reneszánsz téma tételek voltak kibocsátott Otthonban.[37] Ezio's "Fehér Orgyilkos" viselet elérhető letölteni Littlebigplanet, December 8nak, 2009, a Playstation Hálózat.[citation needed]

    Assassin's Hitvallás II az első játék hogy hivatkozott Ubisoft's Uplay tulajdonság.[38] Haladvány keresztül a játék megenged Uplay tag megszerezni pontok az tud hogy visszavásárol bónuszok használ a játékben, beleértve egy új titkos kikutatni és egy Altaïr viselet.[39]

    Egy regény kiindulópontul a játék, hívott Assassin's Hitvallás: Reneszánsz Oliver Bowden kiadták Pingvin Könyvek November 2009BAN.[40]
    Upon felmentés, Assassin's Hitvallás II csűr elterjedt nyilvános elismerés -ból kritikus. Áttekint aggregator hely Metacritic adott a Xbox 360 és Playstation 3 változat egy kottája 91NAK.

    egy kizárólagos áttekint Tisztviselő Xbox Magazinban, Assassin's Hitvallás II kotta 9/10.[44] második áttekint egy tökéletes kottája -ból a Tisztviselő Playstation Magazin NEKÜNK, mialatt a Tisztviselő Playstation Magazin UK kotta a játék egy 9/10.[45]

    Egy Német magazin, Számítógép Bild Spiele, jelentett az a game's kiadó ajánlat adni egy pre-release másolata a játéknek ha a magazin szavatolna egy áttekint kotta of "nagyon jó ". A magazin visszautasított a kérés és helyett választ késleltetés övék áttekint.[57][58]

    Gamespot melyik áttekintett a PC változata a játéknek, mondta undorodás a játék létezik "tréfa és gyönyörű" volt kemény igazolni a magasabb ár pont. Volt szintén emlitette az a játék akadályozni Ubisoft's DRM és a játék "érdemel jobb. Egyébként ami azt illeti , PC játékos érdemel jobb túlságosan."[59][60]

    Értelmében pre-official eladások becslés, Ubisoft bejelentette az Assassin's Hitvallás II eladott 1.6 millió másolatok az egész világon alatt első hete eladásnak, képviselni egy 32 százalék növekedés felül az első hét kiskereskedelem előad az eredeti Assassin's Hitvallás.[61] Február 10NAK, 2010, a játék behajózott 8 millió másolatok.

    a 2009 Tüske Játékautomata Díjak, Assassin's Hitvallás II nevezett Legjobb Tevékenység Kaland Játék, és IGN nevezett az mint a Tevékenység Játéka az Évnek Xbox 360 és Xbox 360 Játéka az Évnek. Játék Informátor szintén nevezett az mint Xbox 360 Játéka az Évnek. Az szintén elfogadott Játéka az Évnek -ból Gamepro, Eurogamer és Az Új York Idő. Assassin's Hitvallás II lesz jelöl a "Kiemelkedő Teljesítés Életre keltésben", "Kiemelkedő Teljesítés Művészet Irányban", "Kiemelkedő Teljesítés ban Látási Műszaki", "Kiemelkedő Teljesítés Játék Játékben Műszaki", "Kiemelkedő Teljesítés Eredeti Történetben", "Kiemelkedő Teljesítés Eredeti Zene Összetételben", "Kiemelkedő Teljesítés Hang Tervezésben", "Kiemelkedő Teljesítés Játék Irányban", "Kaland Játéka az Évnek" és "Összefoglaló Játéka az Évnek" Párbeszédes üzemmód Teljesítés Díjak -ból a Főiskolája Párbeszédes üzemmód Művészetek & Tudománynak.[62] A játék szintén jelöl több Játék Fejlesztő Választás Díjak beleértve "Legjobb Játék Tervezés", "Legjobb Látási Művészet", "Legjobb Technológia", és "Játéka az Évnek".[63]

    [edit] Korlátolt kiadások
    Vannak több különböző korlátolt kiadásai Assassin's Hitvallás IINAK. A "Fekete Kiadás" tartalmaznak egy Ezio szobrocska öltözet egy fekete Mester Assassin's felszerelésben az Auditore köpenyyel és kibocsátott európában és Ausztrália. Tartalmazott szintén három bónusz terület és küldetés, egy művészet könyv, és egy DVD a hangsávval de nem összes a nyomsávval mint volt elkészült előtt a tisztviselő felmentés, egy prémium PS3 téma, a kulisszák mögött videó és 2 munkaasztal tapéta. A "Fehér Kiadás" tartalmaznak egy bónusz area/mission és egy Ezio szobrocska szabványaban fehér felszerelés.[64] A "Mester Assassin's Kiadás" az Észak Amerikai számozott példányszámú kiadás , melyik tartalmaznak egy Ezio szobrocska, kettő bónusz terület, egy művészet könyv és egy Blu-ray zenevel és a kulisszák mögött videó.[65]

    [edit] Vita és bírálat
    Az Ablakok változat vitás használ egy DRM rendszer az igényel összes felhasználók marad összefüggő az internet mialatt játszás. a kezdeti kiskereskedelem kiadásban, valamennyi haladás elkészült következő mindvégig checkpoint volna van lesz elveszett ha az internet kapcsolat voltak szigorú. védelmeben, Ubisoft megállapított az ha a disconnection voltak csupán ideiglenes a játék volna szünet helyett. Egyúttal , a társaság bizonyít az ott voltak számos checkpoints kiterjesztés mindvégig Assassin's Hitvallás II.[66] A társaság szintén kritizál tagjai az U.S. Fegyveres erők szolgálat külföld, ki voltak eredményesen zárolt kinn a játéknek mialatt távoli fekvésekben szórványos és költséges kapcsolatokkal.[67] Ubisoft van óta közzétesz egy folt változni a DRM: után vesztésre álló kapcsolatuk az internet, játékos most tud újrakezdeni a játék -ból a hibátlan hely.[68]

    Ubisoft igény az új DRM rendszerük nagyon eredményes megelőzés a teremtésben egy megfelelően dolgozó repedésnek a játék és az Március 8nak, 2010 nem volt ismert dolgozó repedés a játék [69][70]. Egy vizsgálata Ubisoft's igénynek legalább egy honlap megrögzött a korrektsége Ubisoft's statement[71]nak. Áprilisban, 2010 egy feltört változat kibocsátott melyik utánzó egy kiszolgáló mialatt kapcsolat nélküli.[72]

    Március 7, 2010, Ubisoft's DRM kiszolgálók Csendes Vadász 5 és Assassin's Hitvallás 2 voltak foglalt kapcsolat nélküli és tartott le közel 24 óra. Ubisoft eredetileg gondolat az ez egy eredménye a számnak felhasználók kísérletezésnek elérni kiszolgálóijuk játszani . Ennek eredménye ez állásidőnek, körül 5% törvényes tulajdonosnak mindkét játékoknak voltak képtelen bejelentkezés és játék őket. Ubisoft később kibocsátott egy állítás igény az az indok a kiszolgálók voltak le mert hackers voltak támadás a DRM kiszolgálók.[73][70] Ubisoft újra igény az kiszolgálóijuk voltak támadt Március 9.[74]

    Következő egy sorozata ideiglenes leállásnak Ubisoft's DRM kiszolgálók, Ubisoft e-mailed mesterkélt ajánlott PC játékos egy egyedi kód az megenged őket feloldani a három rejtett küldetés: Palazzo De Medici, Santa Maria dei Frari és Arzenál Hajógyár mint egy bocsánatkérés a további kiszolgáló leállás az megtörtént után a 7th March[75]nak

    [edit] Folytatás
    Tárgyalás a részletei Assassin's Hitvallás IIINAK voltak már jelenlegi előtt a felmentése Assassin's Hitvallás IINAK, a game's személyzet nem tárgyalással talán birtoknak egy nő őselőd Világ Háború IIBAN.[76] Bármennyire, scriptwriter Corey Május megállapított az a sorozat fog soha előadásra kerül alatt az időszak, mint a-dúr cél fogni játékos beállítások normálisan unvisited játékokban. Volt szintén megállapított az Assassin's Hitvallás eredetileg jelentett hogy egy Trilógiája szortíroznak.[77] Egyéb lehetséges beállításai a harmad fejléc májusnak van a Középkor , hatványozás Király Arthur, vagy feudális Japán.[78]

    Január 13, 2010, Ubisoft felfed az egy új játék, tentatively neves Assassin's Hitvallás II Epizód (dolgozó fejléc), leendő kibocsátott valamikor között Április 2010 és Március 2011.[79] Mialatt nem egy növelés csomag Assassin's Hitvallás II, ez játék fog újra tulajdonság Ezio Auditore da Firenze, és fog tartalmaz egy új online multiplayer mód (igazolt a game's story[80]ban). Annak van lesz megrögzött az legtöbb a játéknek fog előadásra kerül Rómaban, hol a szíve a könnyedségnek a Jogász

    :R:R bocs hogy ilyen de a lényeget kilehet belőle szűrni!:R

  • Crytek

    veterán

    válasz #40835072 #339 üzenetére

    Eddig én is eljutottam de így kb még kevesebbet értek mint angolul.Szóval majd csak leirja valaki aki érti csak van olyan ember!

    Next PC Upgrade: 2022

  • #40835072

    törölt tag

    Helo!
    van az AC2 46-47 Mission amikor bemegy a bazilikába és ugrál ilyenarany cuccokon és megcsináltam de amikor ott vanak azok a sírhelyek és odamegyek elvileg kéne hogy megnyomjak bármilyen gombot és kinyissa és nem nyitja ki!
    youtubén is megnéztem hogy klel csinálni de ott cask odamegy és kiiytja!

    mi lehet a baj?

  • DigitXT

    félisten

    válasz luw2win #330 üzenetére

    Kb. 39 óra, de ebben benne van egy csomó procilimit/VGA limit tesztelés is.:)

  • laci06

    senior tag

    A mentett játékot át lehet vinni valahogy két gép között? Eddig notin játszottam, most elkezdeném a pc-n, de ha van rá mód, akkor nem előről:(
    Megoldható, ha igen akkor hogyan?
    Illetve az miért van, hogyha elveszik a kardomat, akkor valamiért nem tudom felvenni a földrőll, ha nyomom azt, hogy felvegye, ha nem...

  • hu öcsi

    tag

    válasz laci06 #345 üzenetére

    ez így van bele programozva játékba fel veni földrül majd csak akkor tudod ha ki menekítetted családodat a városból és adnak egy kardot

    a legjobbb hogy ki találták a számítógépet meg a nőt xD

  • laci06

    senior tag

    válasz hu öcsi #346 üzenetére

    Azon már régen túl vagyok...:)
    Vagyis már régen van kardom, tudok már páncélokat is venni, de valamiért ha a bárddal kiverik a kezemből a kardot, nem tudok helyette másikat fölvenni...:)
    mentésre ötlet?

  • DigitXT

    félisten

    válasz laci06 #345 üzenetére

    Semmit nem kell csinálni: a telepítés után az első indításnál megadod a neved, jelszavad, szinkronizál, indul, onnan folytatod ahol abbahagytad.

  • megint én

    őstag

    válasz laci06 #347 üzenetére

    A kardodat, meg történet szerint elveszik, asszem az akasztásos jelenetnél, kis idő után megint lesz... De addig is tudsz olyat, hogy röviden megnyomod a shiftet egy elejtkard fölött, és felveszi. De ez csak egy egy vágásig van nálad, mert ezt bele szokta szórni a pacákokba, és otthagyja... (Meg mászni sem tudsz vele)

  • DigitXT

    félisten

    válasz viktor82 #307 üzenetére

    Ha esetleg már ott tartasz: van valami eredmény?:R
    Nekem 20%-ot gyorsult az alaplapcsere következtében.
    (A 3,83 helyett 4GHz ezt bőven nem indokolná, viszont
    RAM is gyorsult DDR2-CL5@10xx -> DDR3-CL6@148x
    illetve esetleg a VGA sávszélessége: PCI-E 1.0 -> 2.0.)

    Mindenesetre most 42 - 44 FPS-t megy ugyanott, attól
    függően, hogy van-e AA, meg ilyenek. Mondjuk kérdés,
    hogy ezért megérte-e, pláne, hogy már kivittem fullra.:DDD

Új hozzászólás Aktív témák