Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Tidus #799 üzenetére

    Nem neked mondtam anno, hogy azt kellett volna? :F A Kaveri tényleg 0, a 6800K-ról viszont csak jót tudok mondani. Tudásban ott van, jobban tuningolható, IGP-ben az a csak bizonyos beálíltásokkal kihozható 10-15% megint nem sokat ér gyakorlatban, ráadásul Kaveri majdnem 2x annyiba kerül. Én amúgy meghirdettem a cuccomat (legfőképpen azért, mert nem lehet JÓ FM2+ lapot kapni), ha elmegy, 4670K lesz egy jó lappal (mert Intelest lehet), és anyagilag semmit nem fizetek rá Kaverire, és az amúgy hozzá nem is kapható jó lapra. És persze lesz teljesítmény, illetve kisebb fogyasztás.

    A legfullosabb lap az ASUS A88X-Pro.

    Anacronicus: Ja, Extreme 4-ben is 4.9-et fut a procim. Driver-telepítési hibában én nem hiszek, mert bár tudom, mennyire gáz tud lenni AMD-nél, az A85-ös konfigomban semmiféle ilyen hiba nem volt. Bios- és egyéb hibára AsRock support 1-2 napon válaszol, akkor is, ha nem tudják a megoldást. OK, már látom, winbe csesztél bele. Tipikus hiba (bár nem feltétlenül ez), ha telepítesz valamit, amihez restart kell, és közben futtatsz egy rendszerpucoló progit; na, ez hazavághatja a wint, mert egyrészt telepítettnek és esetleg OK-nak érzékeli a meghajtót, de nem működik, és el sem távolítható.

    El Kebir: Ha kicsomagolod a telepítőt, tetszés szerint telepítheted a drivereket, ráadásul nem kell az AMD telepítéskezelőjét, vagy adott esetben a CCC-t felinstallálni. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák