Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Traxx

    őstag

    válasz mazda626 #9 üzenetére

    Köszi szépen a kimerítő választ! :R Hát ez nagyon pozitívan érintett, hogy univerzális a hátsó ventihely, oda 12-est raknék mindenképpen. A tetőventiről meg nem is tudtam... (egyébként arról mit gondolsz, hasznos? Mármint úgy okoskodtam, hogy a meleg ugye felfelé száll, és akkor ''rásegítene'' az a venti a tápnak a meleg jobb kihúzásában, így a táp ventije kisebb fordulaton mehet=halkabb... Jól okoskodok? :) )

    Az UV amúgy engem nemnagyon hat meg, inkább a szellőzés érdekel, meg hogy jól nézzen ki...úgy látom, ezeknek a feltételeknek megfelel.

    A csavarmentesség nekem is feltűnt, de azt nem tudom, hogy a kártyákat is a hagyományos módon kell-e rögzíteni? Bár ez csak kényelmi szempont, pl. a DVD-t úgyse fogom piszkálni, ha egyszer már beépítettem :)

    Az előlapi hang hiánya viszont már nekem kicsit hátrány :( Ugyanis nem lenne ''kéz előtt'' a ház, és így ha fülest használnék, akkor bujkálnom kéne...

    Még valami: jól láttam, hogy a bekapcs gombhoz csak nyitott ajzónál lehet hozzáférni?

    Köszi még 1x az infókat:)

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

  • lowrider

    csendes tag

    válasz mazda626 #9 üzenetére

    mazda626!

    Az ötletet támogatom, elvégre a beszélgetés is ''kinőtte'' már az X-Cruiser-t.
    Én konkrétan erről a típusról akartam infókat kapni, de végülis amiket kérdeztem sem feltétlenül az X-Cruiser sajátosságai, hiszen az ''alap'' úgy nézem majdnem mindegyik típusnál ugyanaz.

    Szóval hajrá, csak megkérnélek, hogy akkor ennek a cím-módosításnak Te járj utána a nevemben :U Meghatalmazást majd küldök :DDD

    És mégegyszer köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat. Úgy gondolom a ''jó formába'' öntött vásárolói tapasztalat sokkal többet nyom a latba, mint mindenféle gyári leírás/teszt/stb...

    Ezek eddig ilyen ''jó formájú'' vélemények voltak! :R

Új hozzászólás Aktív témák