Új hozzászólás Aktív témák

  • Janos250

    őstag

    Azon gondolkodom, én is csinálok valami arduinos szerkezetet a kocsimra, hogy mindenki mást zavarjon, mert akkor jobban odafigyelnek. Villogó hátsó lámpa jó lenne, de az elsőt is villogóra csinálnám, arduinoval N FETtel azt is meg tudom oldani. Azt még nem tudom, hogy arduinoval hogyan tudnám a hangtompítót kiiktatni, de talán egy elektromos szelep a katalizátor mögé megoldható. Vizsgán kikapcs, máskor bekapcs. És ami a legjobb: arduinos átalakító a lambda szonda mellé, hogy ne azt az értéket adja tovább, amit a szonda mér. Ezt egyébként ötvenezerért árulják. Rettentően füstöl tőle az autó, így felhívja a figyelmet, hogy ÉN jövök. Arduinoval 1-2 ezerből kijön. (egyébként is most kell csinálnom egy kísérleti generátorra ilyet, mert másként az automatika nem engedi a lambdát változtatni kísérleti céllal se). Valami jó erős arduinos duda kellene, amit nyomkodhatok, hogy felfigyeljenek rám. Szerintem ez is megoldható: arduino fgv generátorként + erősítő. Még egy jó magas légterelő is kellene, hogy még jobban észrevegyék, hogy ÉN jövök, de azt nem tudom, hogy lehetne arduinoval megcsinálni. És persze nem nyitok vitát ezekről. Csak nehogy mindenki ezt akarja csinálni, mert akkor ez India lesz.

    Az amerikaiak $ milliókért fejlesztettek golyóstollat űrbéli használatra. Az oroszok ceruzát használnak. Én meg arduinot.

Új hozzászólás Aktív témák