Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Motion_Blur #27 üzenetére

    Nos, kicsit belegondoltam a dolgokba...már 3 vagy 4 (részben folytatásos) topic van a PH!-n egy olyan dologról, ami igazából a fórum alapcélját nézve teljesen lényegtelen. Igen, az egyéni arcképekre gondolok...tényleg szükség van ennyi cirkuszra csak emiatt? Lassan már én is azt mondom hogy jobb lenne teljesen megszüntetni és mindenkitől elvenni az egyéni arcképeket, modoktól, házigazdáktól is (na jó Parci megtarthatja :P).

    DigitXT:
    Nincs is zárva ;]

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz tildy #48 üzenetére

    Igen, végigolvastam a topicot. Hogy sértő-e vagy se, azt én nem tudom eldönteni, szerintem nem az, de ezen kár lenne vitatkozni. Viszont azt nem értem miből gondoltad azt hogy amit írtam csak a normál usereknek szól és a moderátoroknak nem? Vagyis hogy pontosak legyünk: nem szól a moderátoroknak, hanem azon normál usereknek is, akik amúgy moderátorok is.

    Ezért rossz szerintem az az amúgy elterjedt szokás hogy a moderátor egyben normál user is. Sokkal jobb szerintem az index fórumos megoldás, ahol van egy moderátor nick, amit használ minden moderátor, ha olyan tevékenység van, amúgy pedig a teljesen átlagos nick-el ír a fórumban. Ennek két nagy előnye, hogy egyrészt nincs az hogy persze mert xy mod. rámszállt, illetve nincs az, hogy na ezt+azt írta xy moderátor (nem moderálási témáról beszélve, mint most itt is).

  • Cathfaern

    nagyúr

    És hogy hozzászóljak a ''lányok kapjanak hamarabb avatart'' kérdéskörhöz is (bár előre látom sokan úgy gondolják majd jobb lett volna ha csendben maradok :U):
    Nem igazán látom jó ötletnek hogy a lányok kapjanak hamarabb arcképet csak azért mert lányok. Persze ott a 300 nap és a minimum tag rang, tehát nem fog mindenki kapni, de ilyen alapon csomó más enyhítést is lehetne tenni.
    Moderátori szemmel nézve meg azért nem jó, mert ha minden 2. topicban ahova egy egyéni arcképes lány fog írni meg fognak jelenni a kérdések (azoktól akik vagy nem hallottak az engedményről, vagy nem tudják hogy az illető lány, és azért lássuk be ha valaki nem olvassa rendszeresen a fáradt gőz topicokat könnyen lemaradhat ilyen infókról) hogy ő miért kapott avatárt mikor még csak tag, meg akkor ő is akar és miért nem kaphat és stb...persze mindezt le lehet rendezni könnyen és hatékonyan, de adott esetben topicromboló hatása is lehet.

    Viszont. Az tény hogy nagyon-nagyon kevés női arckép van, és a semlegesek között is alig van használható. Emiatt (a fentiek ellenére is) azt mondom hogy adjuk meg ezt a kedvezményt. az #1 hsz-ben megfogalmazott korlátok szerintem jók is (esetleg a 300 napot ki lehet tolni 1 évre, de ez már valahol lényegtelen).

Új hozzászólás Aktív témák