Új hozzászólás Aktív témák

  • Blum1866_2

    tag

    válasz Siriusb #1529 üzenetére

    Felre ne erts,nem az Arch vagy az egesz Linux vilagaba akartam belerugni vagy barmi modon degradalni. Tokeletesen egyet ertek veled. Csupan arra szerettem volna ravilagitani,hogy ez az egesz Arch dolog egy kicsit felvan fujva,mert igazabol nem nehez csak nem mindig vannak kovetkezestesen leirva a dolgok....es ugye itt jon kepbe az,hogy az Arch kozep/halado felhasznaloknak van kitalalva. Ezzel egyetertek,egy kezdonek eszem agaba se jutna Arch-ot adni. De mivan azzal aki honapok/evek ota hasznal Linuxot napi rendszeresseggel es ennek ellenere sem tudja telepiteni? Es nem azert,mert nem tud olvasni vagy ertelmezni ami oda levan irva vagy azert mert a wiki hianyos hanem azert,mert itt-ott rendezetlen. Nagyon egyszeruen lehetne ezt orvosolni a wikin belul de nyilvan nem teszik....es ekkor jonnek kepbe az alternativ utmutatok.

    Megegyszer leirom,imadom az Arch-ot az utolso porcikajaig,nap mint nap lenyugoz es max. respect a projektben resztvevoknek. Nekem szemely szerint semmi bajom az orakig/napokig tarto problema megoldasokkal,engem kifejezetten vonz. A telepites utani dolgokba kar belemenni es osszehasonlitani a nyers Arch-ot barmi arra epulo disztroval,mert onnantol mar szinte ugyanaz. Terminal megnyit,aztan hajra. :)

Új hozzászólás Aktív témák