Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e30st

    tag

    válasz Nedem #176 üzenetére

    i.dokinál érdemes próbálkozni. Több okból is. először is, mert ők váltig állítják, hogy minden alkatrészük 100% eredeti, nem pedig eBayes szar. Másodszor, most van olyan akció az APR-ekben, hogy régi iPadeket beszámítanak újba. És azokat a régi iPadeket az iDoki veszi meg. tehát tényleg lehetséges hogy van náluk sok-sok eredeti alkatrész
    AZONBAN én cseréltettem januárban digitizert az iDokinál, és felháborodottan tapasztaltam, hogy nekem bizony a kamu eBayes szart rakták be. értek annyira az Applehöz, hogy otthon is a gép előtt megvegyek 8000-ért egy digit az eBayről és beszereljem otthon ingyen 10 perc alatt. Csak azért mentem hozzájuk és fizettem 42000-et, mert 3 alkalmazottuk is 100%-osan bizonygatta, hogy eredeti alkatrész kerül bele! Aztán kiderült hogy egy kamu szar. Ez nagyon fájó pont számomra az iDokitól, mert ők a legjobb szervizesek az országban, de emiatt kénytelen vagyok elvi okokból bojkottálni őket. Mert átbasztak, mint a CBA. Szóval ők is rajta vannak a kerülendő helyek listáján. Továbbra is az iDoki a legjobb, legdrágább, de mindenkinek ajánlom, hogy egy szót se higyjen el abból amit mondanak!

Új hozzászólás Aktív témák