Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkp900

    senior tag

    válasz Sidorovich #111099 üzenetére

    Láttam , hogy te is ezt használod mondjuk az Oledes Tv csoportban vannak még egy páran akik ezt használják számítógép monitornak. De kb senki se segített pld a beállításokban , hogyan is kellene , hogy ne nyírjam ki a tvt hosszútávon , mert csak monitorként használom. Egyedül ez a ki be kapcsolgatás amit szoknom kellett ,ugye monitornál nincsen ilyen szépen elmegy feketébe és kész, na itt meg ez nincsen, vagyis van de az hosszú ideig járkál a képernyőn össze vissza..és van vagy 20 perc mire kikacsol. De a Youn találtam egy videot ami szépen megmutatta mit , hogyan mire állítja be na azt használom én is aztán meg este átrakom HDR-be a Macet. :DD
    Olyan kábel van csak gép nincsen tudja is. Állítólag ugye se a Macbook Air m1 nem tudja a 4K 120hz-et USB-C-n. Se az új Mac Mini M2 nem pro nem tudja szerintem egy M1 13 Pro se tudja ahogy a technikai tulajdonságokat nézem még a M1 14Pro se .. Csak az újabb M2-esek kapták meg szerintem (SAJNOS) azt ,hogy 4K120hz-et tudja akár 2.1 Hdmi-n vagy Thunderbolt 4-esen. Magyarul 700 ezer alatt semmi nem tudja az én meglátásom szerint .
    Mondjuk hátha itt tud valaki egy megoldást ,hogy mégis csak tudja valami ami olcsóbb. :R

    Tessék a kábel ami tudja a leírásban ott van , hogy 4K 120hz et tud !

    https://www.alza.hu/alzapower-alucore-usb-c-m-hdmi-2-1-8k-60hz-m-1-5m-ezust-d7402586.htm?o=3

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák