Új hozzászólás Aktív témák

  • littledon

    tag

    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy jelenleg egy ssd van a macbookomban (sima hdd-vel soha nem használtam tehát nem tudom, hogy mennyivel gyorsabb így) de mivel csak 120GB-os így kevésnek bizonyul a hely. Mivel kevés a hely és az optikai meghajtót amúgy sem használom ezért arra gondoltam, hogy az ssd-t beteszem az optikai meghajtó helyére és a gyári hdd helyére (ahol most az ssd van) visszateszek egy hagyományos hdd-t ahogyan az gyárilag is volt. Az ssd-re szeretném telepíteni magát az operációs rendszert valamint a fontosabb programokat, a hdd-n pedig tárolni a filmeket, zenéket, dokumentumokat és esetlegesen ide telepíteni egy két játékot is. Arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyire kivitelezető és, hogy csinált-e már valaki hasonlót? Egy ilyen hibridnek van valami hátulütője?
    A cél az lenne, hogy a rendszer hasonlóan gyors maradjon mint most viszont legyen szabad helyem (az nem baj hogyha a filmek, zenék megnyitására több időt vesz igénybe mint a jelenleg).
    Előre is köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

    "Whether you think you can or whether you think you can't, you are right!" - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák