Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elektrotank

    tag

    válasz tDr1v3r #38084 üzenetére

    Egyátalán nem néz ki rosszul.
    --

    Üdv! Új vagyok a topicban. Többször is gondoltam rá, hogy rákeresek, hogy van e ilyen topic, és no lám, van! :)
    Régóta követem az animéket, de volt egy nagyobb kihagyásom, aztán amikor haverokkal megnéztük szilveszterkor a One Punch mant egyhúzamba, azóta újra el kezdtem.

    Látom páran követik a Kobayashi-san Chi no Maid Dragon-t itt is! Gyerekkorom óta imádom a sárkányokat, szóval nekem alapmű. Szuper aranyos egy anime, Kanna-chan meg hát... :DDD
    Én úgy olvastam, hogy be van jelentve a következő évad, és azonkívül lesz 6 SPECIAL-ja meg 1 OVA-ja, de ezt nem mondom biztosra.

    [ Szerkesztve ]

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • elektrotank

    tag

    Ma voltam megnézni a Páncélba zárt szellemet. Mindenféle alapismeret nélkül ültem be a moziba (tehát nem láttam az animét, nem olvastam a mangát, és még ismertetőt se olvastam róla, és 2 előzetest néztem róla mindössze, aminek nagy részét is elfelejtettem). Azt kell, hogy mondjam, hogy jól szórakoztam a filmen, a története nem volt hatalmas, de kellemes volt, a film kibontásához és lezáráshoz adott játékidőt (120 perc) elégnek éreztem. A látvány gyönyörű volt, a film vége fele éreztem szembetünőbb változást a mozgásdinamikában. A karakterek tetszettek, a világ felépítése kreatív volt, a verekedésekre se volt panaszom.
    Nem akarom elhúzni, tehát: aki nem ismeri az eredeti adaptációt és úgy ül be rá, az is jól fog szórakozni, legalábbis nálam eme hatást váltotta ki a film. Aki látta, annál kicsit másabb a helyzet. Haverom a film előtt megnézett kb. róla mindent és hát persze a film egyes részei nem nyerték el a tetszését. Én úgy voltam vele, hogy nekem tökéletes volt, egy késztetés arra, hogy meglessem az eredeti adaptációt is idővel, ami kiegészítheti azokat a hiányos részleteket (vagy szereplőket), amik esetleg a filmben nem jelentek bizonyos okoknál fogva.
    8/10 - lehet kicsit magas, az is lehet, hogy idővel lemegy, de én valóban jól szórakoztam, jó kis sci-fi volt, a 950 forintomat bőven megérte! Én mindenkinek tudom ajánlani.

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • elektrotank

    tag

    válasz F34R #38096 üzenetére

    Ezek az élőszereplős filmek már csak ilyenek. De még mindig a jobbak közé tartozik szerintem, főként ha azt az Attack on Titan nevezetű borzalmat (már bocsánat akinek a lelkébe taposok ezzel) nézzük. (Itt nyilván az abból készült filmre gondolok).
    Ugyanez van a játékoknál is, szerintem. Anno a Warcaft se volt rossz film, de biztos vagyok benne, hogy a nagy gamereknek nem feltétlenül jött át az a feeling, ami a játékban volt. (A Perzsia Hercegét a mai napig jó filmnek tartom.) Hiába, hosszúak, történetük gigantikus, ami 120 percnyi játékidőbe nem fog beleférni és soha nem fogják tudni ennyibe beletömöríteni.
    Ezért inkább úgy kezelem ezeket, mint önálló filmek. Ha így nézem, akárhogyis, a Páncélba zárt szellem nem volt olyan rossz film (számomra legalábbis), a világa kreatív és érdekes. Kinek mi, minden attól függ, hogy milyen szemszögből nézzük a dolgokat! :)

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

  • elektrotank

    tag

    Jó volt a Kobayashi utolsó része, de úgy ámblokk az egész anime. Kár, hogy befejeződött, de várom a folytatást.
    Ez a kép meg... :D :D

    Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a földön: emberek és magyarok. - Isaac Asimov

Új hozzászólás Aktív témák