Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Chosen #9615 üzenetére

    "Egyébként hidd el, "real-life szerű nem meséből" is nagyon sok van az animepiacon..." ;)

    Én még a Naruto-t sem nevezném "mesének", bár az is külön kategória. (Az animék egyik külön "alfajába" tartozik, amit mi itt egyszerűen csak neverending tucatshounennek hívunk :DDD ) De épp ezért nem szabad egy Naruto alapján megítélni a japán rajzfilmeket.

    Ha nem jön be a téma, mondom találsz bőven olyat, amiben nincsenek "szuperhősök", és mégis messze jobb, mint a legtöbb hálivúd film, pölö. Legyen az vígjáték, romantikus valami, dráma, stb... és "csak az élet" van, mondjuk többnyire rendes sztorival, bár vannak agyatlanságok. A Gettó természetesen más tészta, mert az amcsi társadalomkritika töményen (és bár még nem láttam még, csak 2 részt, nem tudom mennyire van önálló fősztorija emellett...), de ugyanúgy vígjáték. Habár szerintem egy kis misztikum mindig jól jön. :))

    #bandiras2: Uhujjuj... :DDD (Ez a "szinkron" is... O.o)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák