Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz hoffman_ #9539 üzenetére

    "Ahogy említettem, a képernyőkezelés tiszta bug"

    Ezt kifejthetnéd kicsit bővebben.

    Nekem nem volt bajom az XP-vel (csak az SP3-mal és a 64 bites verzióval).
    Igazából a Win7-tel sincs, talán az, hogy néha már túlságosan "user-friendly" (= idegesítően hülyének néz) meg jópár régebbi progi futtatása nem, vagy csak Canossa-járás után lehetséges (szerencsére legalább DOSBox már van hozzá).

    "Ahogy olvastam, MPCHC elviszi, elég ha ennyit tudok"

    Persze, csak kell hozzá egy külső kodek (fennen említett kettőből valamelyik), hogy jó legyen.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • bozont

    veterán

    válasz hoffman_ #9539 üzenetére

    Biztos hogy egyedi probléma lesz, mert nekem sem volt problémám a XP alatt a lejátszással, ugyan olyan jól ment minden mint most a W7 alatt. Mondjuk az is benne lehet a dologban gondolom, hogy az újabb drivereket és lejátszókat már W7-re optimalizálják inkább.
    Én mondjuk a Zoomplayer + ffdshow kombót használom, igaz ez talán kicsit gépigényesebb, de ezzel értem el eddig a legjobb képminőséget és hang terén sincs probléma (már a 10bit esetén sincs probléma). Igaz én a K-Lite codec packet használom, mert néha kell egy extrább, ritkábban használt codec is, de a legfontosabbak alapból települnek a Zoomlayerrel. És könnyedén frissíthetőek a lejátszó letöltőcenterén keresztül.
    Próbáltam az MPCHC-t is,de nagyon nem jött be.

Új hozzászólás Aktív témák