Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Synthwave #6749 üzenetére

    OK, akkor HD-hez kipróbálom a KMPlayert. :)

    Befejeztem a Korezom első évadát, az OVA még hátravan, azt majd... Hát ez elég érdekes volt, jó értelemben. Tele volt rendhagyó dolgokkal, kuszaságokkal, megmagyarázatlan változókkal, de úgy vagyok vele, ennél a kategóriánál és különösen ennél a darabnál mindez a frászt sem érdekli. :) Várom a köv. évadot is.

    Elkezdtem nézni a Klannadot. Még csak a 7. résznél vagyok, egyelőre jó lassan bontakozik ki, de jobb, mintha sietnének, tudtommal többek közt ezért is készítették el újra 2006-ban. :) A főhős szimpatikus a cinikus beszólásaival, végre nem egy töketlen barom a protagonista, és végre a szövegén derülök, ez ritka. A grafika egy kicsit idegesít, különösen a női szereplők egyhangú és aránytalan ábrázolása, és ahogy elnézem, a Clannad ugyanez. Hozzászoktam már a mai stílusú grafikához. :) Mindegy, a végére meg lehet szokni...

  • huskydog17

    addikt

    válasz Synthwave #6749 üzenetére

    Engedj meg egy kis off topic kukacoskodást:

    Látom te nem rajongsz a MPCHC-ért ami nem baj, de:
    - Kipróbáltad a legfrissebb béta verziókat? Ezt azért kérdem, mert elmúlt időszakban sok fejlesztés történt nála felirat ügyben.
    - Miért fontos neked egy lejátszó külseje? Úgyis a filmet nézed!

    Amúgy meg azt nem értem, hogy KM Player mellé miért ajánlasz még egy külső kodek pakkot. A külső kodek pakkok csak bajt okoznak, de hasznuk nem igazán van. A KM-nek is rengeteg belső dekódere van. Azt ugyan nem tudom, hogy DXVA téren mennyire hatékonyak, de azt biztosan tudom, hogy a MPCHC sajátja az egyik legjobb e téren, mármint az AVC dekóderre gondolok. A CoreAVC pedig totál felesleges annak, akinek van DXVA képes videokártyája. Ha nincs, akkor a CoreAVC itt sokat segíthet, ugyanis az a leggyorsabb szoftveres dekóder.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák