Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoo123

    senior tag

    válasz Aljasvip #46539 üzenetére

    Tudom:

    [kép]

    láttam, az tetszett! :)

    Charlotte: Szépen megrajzolt, 1-2 fordulattal gazdagított történet, tetszett hogy könnyed szórakozásnak indul. Magamnak felírtam milyen élmény volt, röviden: Különleges képességgel rendelkező diákoknak létrehozott középiskola diáktanácsa felkutatja és megmenti a szintén különleges képességekkel rendelkező kamaszokat a kinti világ üldöztetése elöl. Könnyed szórakozásnak indul, drámai fordulattal: Clannad 1 évad + Angel Beats + Steins Gate. A főszereplő Yuu és a kamerás lány Nao kapcsolata megható volt! Az utolsó 2 rész kissé lapos volt de 7/10-et megérdemel. (8/10-et csak az újranézős sorozatoknak adok)

    Más:

    Az Egoistnak jó számai vannak, de ide nem illett annyira, a Psycho-Passban viszont nagyban hozzáad az élményhez! :K

    Megint más:

    Jelenleg Classroom of the Elite van terítéken, a 6. résznél tartok egyenlőre a karakterek egyéni problémáin, az egyén <-->közösség viszonyán van a hangsúly: kissé
    "boldogulj ahogy tudsz egy ellenséges környezetben "ködös" szabályrendszerhez "vakon" alkalmazkodva különben megszívod, alulról megpróbálnak felkapaszkodni miközben felülről mindenki lefelé tapossa őket" érzés nézni, nem is annyira burkolt társadalomkritika, de egyenlőre tetszik, kíváncsi vagyok hova fut ki az egész.
    Ha befejeztem írok értékelést.

    [ Szerkesztve ]

    ''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

Új hozzászólás Aktív témák