Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandiras2

    senior tag

    válasz F34R #43176 üzenetére

    Trinityvel kapcsolatosan az elvárásaim kimerülnek az ecchi és a boing kategóriában. Ott a plot csak azért van, hogy ősszekösse a lewd jeleneteket, és némi keretet adjon neki.

    Index III. Olvastam a light novelt egy időben, de ez a rész éppen nem volt hozzáférhető, így csak onnan van meg hogy Touma hazatér a jeges tengeri kiruccanásáról(az majd vicces lesz, mindenki halottnak hiszi). Így spoilermentesen élvezhettem a III szériát. Most jön majd az Accelerator, amiben rengeteg jóféle kis sitcom lehetőség van ahogy Worst, L.O. meg vektorviktor megpróbál együtt élni rendőrcsajszi lakásában. Közben meg majd mennek a sötét küldetések. Ovastam a mangát egy ideig, jóféle véres lesz. Aztán a köv Index előtt várható még egy Railgun is, ahol Kuroko csinálja majd nekünk a fesztivált :C de remélem ezek mennek majd olyan jól, hogy nem kell majd újabb 10 évet várnunk az Index IV re. Mindjárt 40 éves leszek bakker, nem akarok 50 lenni mire befejezik(és most valahogy átérzem azoknak a Gundam UC rajongóknak a helyzetét akik 79 óta követik).

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

  • bandiras2

    senior tag

    válasz F34R #43176 üzenetére

    Owarimonogatari utolsó része is megvolt.
    Édekes feloldása lett a történetnek. A végén Gahara-sama supercuteeeee!

    Ééééés, még van nyersanyag további történetekhez, pl a Monogatari Series: Monster Season, de nagyon gyorsan közelítünk ahhoz a ponthoz, hogy nem lesz több. És ez tragédia. Annyira szeretem ezt a sorozatot!

    A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

Új hozzászólás Aktív témák