Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Nova96 #16590 üzenetére

    Mert a hozzászólásokban nincsen dögivel spoiler? Dehogy nincs... Pedig a moderátorszerűségek elviekben lelkesen javítgatják a spoilert tartalmazó hozzászólásokat, de néhány valahogy elkerüli a figyelmüket. :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Nova96 #16590 üzenetére

    "A hozászolásokba. Az ismertetőbe van dögivel, ezt mindenki tudja. Igaz ha figyelmesen elolvastad volna amit írtam akkor láthattad volna."

    Hol írtam olyat, hogy nem láttam? :U

    AA-n nem csak az "ismertetők" átlagszínvonala kritikán aluli; hogy nagy részük nem egy (online) sajtóba való "fogalmazvány", az tény, de legalább ISMERTETIK rendesen, hogy mit várhatsz. :W
    A spoiler-hegyektől eltekintve iIyen téren (választékos fogalmazás magyar nyelven, helyesen) a kommentelők átlag intelligenciahányadosa sem nagyon éri el az átlag életkort jelölő számot.

    -------

    Working!!: Egyszer nézős, könnyed slice of life, néha humoros pillanatokkal. Ha lolicon vagy, ez utóbbiakat különösen tudod értékelni. Hangulatos soundtrack-ek.
    Poplar és Aoi <3.

    -------

    Maison Ikkoku szimplán alapmű.
    Kyōko <3.

    ---------------------------------

    Archanon: Ja, de az adott topikhoz releváns hozzászólásokat bőszen törlik meg átpakolgatják félOFF-topikokba. :W Szerintem jórészük 15 éves narutard. Ha meg nem, akkor jól mímelik.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák