Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    válasz #52815360 #15783 üzenetére

    Az őszi viszont már érdekesebb.
    Csak nehogy pofára esés legyen....annyi "jó" anime van bejelentve, hogy a fele csalódás lesz szerintem. Vagy nagy hype lesz körülöttük. Nekem tetszett, mind trailer alapján, meg ismertető alapján. De, ne hogy már az alapján ítélkezünk, hogy ez jó szezon lesz.
    C.H is milyen jó ismertető kapott és milyen is? :DDD
    Szerintem átlag szezon lesz, de mind írtam már és csak ismétlem magam ne legyen igazam.
    Én onnan amit nagyon várok és biztos jó lesz a RU és esetleg a From the New World.
    Csak ne tegyék bele a yaoi részt amit remélek, hogy kihagynak mert egyből kuka lesz....és akkor jó lesz. Mivel rendes kapcsolatok is lesznek benne értelmes story jó grafika, kis moe. Nem várok sokat tőle, csak egy Another szintet hozzon, de az se baj a többet hoz.
    Többi csak tetszett, de ez a nagy rajongás a semmiért. Elveszi tőle a kedvemet. Majd meglátom. De most egyiket se fogom nézni hétről hétre. A SAO is pihenőre ment, nem fogom magam idegesíteni majd egybe innen letolom. :)

    Szerk:
    Nana...RU azért csak pozitívum. De lehet, hogy csak nekem. :DDD Br-hentaiból a második kedvencem.

    (KissXsis, RU, SnQ, YnS , Aki Sora)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák