Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Synthwave #12482 üzenetére

    Szerintem tökmindegy, hogy kattintás vagy billentyűzés... Rá kell vinni a fókuszt az ablakra, törölni kell az előző számot, beírni az újat, menteni egy egész billentyűkombó, ez nem hiszem, hogy egyszerűbb, mint semmit nem csinálni vele. De nem is a hosszadalmassága a probléma. Egy ilyen hozzászólást sem öt másodperc begépelni.

    Egy Indítópultos szövegfálj japán címekkel nem kevésbé gyanús, mint egy manga kép. o.O És valószínűleg úgyis elfelejteném frissíteni. Ugyanaz, mintha a böngészőben megnyitva hagynám az animelist oldalamat - ahol, miután a fókuszt rávittem a lapra, csak egy kattintás a + jelre -, volt ilyen időszak az Updater előtt. Ha azt elfelejtettem, ezt miért ne tenném?

    (Előfordult olyan, hogy a 100 méteres kertünkben 5-ször fordultam meg, mert mire hátraértem, kiment a fejemből, miért is mentem hátra, vagy mit is keresek, a kert elején meg eszembe jutott, amikor szükségem lett volna rá. Ötödjére már a kert elejétől mondogattam magamban, hogy "kapa, kapa, kapa..." Laza egy kilométert gyalogoltam egy kapáért a kertemben. :D)

Új hozzászólás Aktív témák