Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    veterán

    válasz Darth_Revan #7392 üzenetére

    Az nem semmi, nem mondom, kóstál rendesen. Japán felirattal viszont én nem boldogulnék :D

    más, sos:

    Közben elakadtam. Az 52-ik résznél vagyok, és nem tudom feliratozni a filmet. Egyrészt az 52-53. rész srt-je egyben van, másrészt, ha jól vettem ki, akkor az első részt tartalmazza, amit láttam belőle legalábbis. Viszont sehol máshol nem találtam meg ezeket a feliratokat külön-külön, csak így egybe. Angolul meg végképp sehol. Meg akartam nézni ezt a két részt magyarul, de akkora mocsokszar, hogy nem bírom. Tuladjonképpen 4 napja nonstop japán duruzsol a fülembe, közel vagyok hozzá, hogy az is japánnak hangzzon, amit előadáson mondanak(már komolyan hallucinálok néha :DDD ). Tehát a magyar kilőve, japánul viszont nem értek csak pár szót, nem alkalmas filmnézésre. Hogyan tudnám abszolválni ezt a két részt? Illetve előrelapoztam, és ott is akad elvétve egy-egy ilyen dupla srt. Azokkal mi a fenét lehet kezdeni?

    Előre is köszi, jól jönne a segítség, mert nem kaptam meg a hazafelé utazós adagomat (sem), kezdek duzzogni :D

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák