Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Befejeztem a Kanon-t. Nagyon szép zsebkendősen drámai történet, ami bizony az utolsó részekig is tartogat meglepetéseket. :') Karakterdesigntól eltekintve (ami a végén már nem is igazán érdekelt) számomra 10 pontos alkotás. Akkor lett volna még durvább, ha végig ilyen Elfen Lied szerű zenét nyomattak volna. Már nem is tudom hova pontoznám. O.o Yuuichi hangja meg... áááá, Maria Holic Kanae atya!!! :DD Legjobb. (Kíváncsi lennék a régebbi változatra... egyszer, majd ha lesz ~4 órányi fölösleges időm, talán meglesem.)
    Eh, tényleg csak drámák lesznek a toplistán. :DDD

    Viszont most már készítettem valami pontozási alapot, mert eddig csak "vaktában" értékeltem. (Tehát: sztori, animáció/rajz, hang/zene, karakterek, mennyire élveztem, oszt' végül ezek átlaga... a sztori mondjuk sokat nyom a latba. Talán majd így pontosabb képet tudok adni magamnak.)

    Gondolom ez után nem érdemes még a Clannad-ot elővennem jó ideig, de azért megkérdezném: ha amúgy is magyar felirattal nézem majd, teljesen mindegy, hogy melyik BD verziót szedem le, ugye? A képnek elvileg ugyanannak kell lennie... (nincs speckó szemem, se übermonitorom, szóval apró különbségek nem zavarnak.)

    Folytatom a Love Hina-t. Az majd feldobja a hangulatom. :DDD

    *uguuu*

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák