Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #6899 üzenetére

    Madoka. Hát ez... ez... huhh. Szellemileg leépített. Meglenne az első 10 pontosom? Egyszerűen nem tudtam kicsit se elemezve nézni, annyira magával ragadott. Szóval elképzelhető, hogy a 10 pont akár túlzás is lehetne, de nekem ez most EPIC. Még hogy Elfen Lied... bár az se volt kutya. Ezen még elmélkedni kell.
    Mahou Soujo... heh. Nem tudom Sailor Moon-on kívül láttam e még mást is ebből a műfajból. De e kettő erősen különbözik. :DDD

    Hehe, még jó, hogy nem ezzel kezdtem az "animézést". :)) De legalább edződök.

    Már előre látom, hogy a leendő top 20 listámban szinte csak drámák fognak szerepelni. :DDD No persze azért szeretem, ha valaminek happy end a vége (példa erre - csúszka után egy cím, SPOILER, csak az nézze meg, aki tudja mit láttam eddig :P -                                                                                                                                                                            Gosick.)

    mondjuk egy hosszabb drámázás után is. Tudtok esetleg olyat mondani (bár lehet már ajánlottátok, csak még nem néztem meg), ami nem ilyen szívszorító dráma, és ennek ellenére is NAGYON jó sztori? Nem átlag romantikus vígjáték, vagy agyamentség kellene nekem.. valami, ami ezeken is túlmutat, de mégsem durva.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák