Új hozzászólás Aktív témák

  • Nova96

    őstag

    válasz Crystalheart #22888 üzenetére

    User Error, nem sok ED-t hallgatsz meg ...hiba. Annyi briliáns van nem mint a mai hülye ""POP zenékbe.""" Én az ED mindig meghallgatom és ha tetszik a videó is megnézem ha nem, lerak tálcára és addig felnézek netre, vagy bármi.
    De, a Dango-t most, hogy nézem én is végig hallgatom mindig. :DDD Jó hangulata van, vagy nem tudom.
    Meg, úgy az egész Clannad-nak most félidőnél, olyan megnyerő/kellemes hangulata van...amit eddig csak 1-2 animénel tapasztaltam. (Attól függetlenül ami már megtörtént.)De, ha ilyen marad a hangulata akkor ez tényleg csak felvezetés.

    "Istenem, de felhúztál most." - Te tényleg ennyire agresszív vagy, vagy csak ezzel kompenzálsz valamit?
    Szerintem, te is ideges lennél, hogy ha minden 3. kommentedbe bele kötnének....főleg a semmi miatt. :U
    Én egyébként nem vagyok agresszív és nem is kompenzálok semmit egyszerűen felhúz az, hogy mindig belém kötsz. :R :U

    Főleg most mint kiderült, tényleg nem láttad az a kis szócskát, hogy ED...és a semmiért kötöttél belém...na mind1 peace.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák