Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz instantwater #37201 üzenetére

    haha, akkor ismeros a cipo, amiben vagyok. :))

    en meg pont videken nottem fel, panelban is laktam kesobb, nem dobtam el tole magam, de anno, fiatalon, még el tudtam vele lenni. mondjuk a papirfalakat, meg, h athallok mindent, amit a szomszedsagban csinalnak, akkor se birtam. de legalabb normalis a padlo, nem f@szom fa! :W

    itt amugy vannak nagyon szep videki tajak (bejon a rural UK, gyakran kirandulok valamerre), de már lettem annyira "varosi", h az infrastrukturat, a széles es elerheto tavolsagban levo (nem csak elelmiszer) bolt valasztekot, a jo osszekotteteseket, UK szinten jo minosegu es sebessegu internetet, adott esetben munkahelyeket (bar remote based worker vagyok, sz'al ez nem annyira problematikus, inkabb egy normalisabb, stabilabb internet e szempontbol, kocsim van), stb nem nagyon engedném el.

    a varostol kijjebb meg sajnos ugyanugy elszabadultak a kecoarak. még Wales-ben is, ami itt van mellettunk. mondjuk ott kevesbe, de ugye nem veletlenul olcsobbak ott a keglik.
    neha szoktam ott talalni gyongyszemeket, amik emeszthetobb aruak, de nem veletlenul azok. arrafele sztem nem, h az Amazon, de sokszor még a madar se jar. :D

    nem hiszem, h megerolteto lenne gondozni egy normalisabb meretu kertet, most parszor leturni a fuvet nem nagy etwas. de legalabb van "kifutod", ami nem egy zsebkendo meretu, plusz legalabb tudsz kirakni kerti butort, adott esetben vmi mobil jakuzzit vagy medencet, shed-et, es meg igy is elfersz.

    persze, megertem, elegge agybaj tud lenni az uj albi keresesi procedura. foleg mostanaban. már elore varom, a landlord mennyivel fog emelni tavasszal. :U

    volna amugy nehany masik orszag, amit kiprobalnek, lakhatas szempontbol is. amiket hallottam/olvastam roluk, jobbnak tunnek, mint itt, csak a tokomnek nincs kedve megint egy nyelvnek a nullarol nekiugrani.

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák