Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sisi22

    tag

    válasz Bubee82 #35249 üzenetére

    Mar csak azert is, mert azzal kezdenem atvetel utan, hogy felujitom izles szerint es piacra dobom kicsit dragabban. Plane egy ilyen lepukkant 100 eves lyukat

    Eloszoris, bocsanat mindenkitol, par napja ra voltam kenyszeritve, hogy segedkezzek olyan fa es egyeb anyagok szemettelepre viteleben, amibol otthon gyerekekenek jatszoteret, vagy kerti homokozot, kacsausztatot es feszert es viragladakat es hasonlokat lehetett volna csinalni, napok ota nem terek magamhoz, mas forumokon is feleslegesen volt balhem, csak mert nem tudom feldolgozni a helyzetet.
    Hihetetlen jo lenne itt elni ugy, hogy az otthoni rencervaltaskori mentalitast tetterot lehetne ervenyesiteni, de, ugye, otthon a kozepkori es feudalista hagyomanyokat otvozik, itt meg az ertelemmel szemben a "legyen latszatja, de ne legyen semmi haszna" elv a mozgatoero. :(

    A jelenlegi borulatasom szerint haromszorosan rosszul gondolod.
    Eloszor is, itt az izles az ismeretlen kategoria - esetleg az osztrak maskabalhoz lehet hasonlitani, bar az szerintem magasabb szinten van.
    Masodszor, lehet, hogy dragabban piacra dobod, csak nem lesz ra erdeklodo, vagy azonnal lealkudja az arat - hacsaknem olyan valaki a vevo, aki oda akar koltozni elete vegeig, mert nagyon jo allast kapott.
    Harmadszor, csak egy peldat mondanek helyismeretbol, nagy tiltakozas volt, hogy egy utcasorban nehany regi, erosen vizesedo hazat le akartak bontani es helyebe az uj eloirasoknak megfelelo korszeru, de persze kisebb alapteruletueket akartak epiteni. A vegen valami helyi szovetkezet alakult es megkaptak a hazakat, kettoben volt szerencsem korbenezni par eve a nyilt napjukon, korhado vekony falepcsokon mennek fel a masodik emeletre, nemcsak a pinceben, de mar a foldszinten is erzodik a dohszag, vakolat nelkuli teglafal belul szemmel lathatoan vizesek a talajviztol es a suppedo padlot hasznalt szonyegek darabjaival kitomkodve ellensulyozzak - es nagyjabol annyit fizetnek a berlok a szovetkezetnek, amiert egy normalis szobat lehetne berelniuk.

    Ma kell megtenni a tegnap eltervezetteket.

Új hozzászólás Aktív témák