Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shadeofme

    tag

    válasz tildy #4925 üzenetére

    Ugyanazt leírtad angolul. :)
    Még első körben (2008 őszén) botlottam bele egy tanácsadóba, mit-hogyan kéne csinálni + egy "Hogyan írjunk önéletrajzot?" leírást is a kezembe nyomott. Onnan szedem ezeket, amiket leírtam + (szomorú) tapasztalat.
    2008-ban nov-tól dolgoztam, tavaly meg dec-től. Meg amúgy is vendéglátós vagyok, így könnyebb volt bevágódni.

    Egyébként a CV-s részt már inkább hejesírásónak szántam. :)
    Meg amit még most írni fogok, azt is.
    Vakon kimenni tényleg elég nagy merészség. Ezért lenne jó még otthonról lezsírozni a melót.
    Szállással kapcsolatban meg annyit, h sokszor előfordul, h payslip-et is kérnek, h lássák, dolgozol és nem csak linkeltél vmit + 1 hó lakbér előre + 1 hó deposit. 1000 font olyan hamar elmegy, észre sem veszed.
    És ami a legfontosabb (nekem a mai napig nem megy, úgyhogy inkább nem is próbálkozom), magabiztosan kell vakítani. Ehhez kapcsolódóan legyen nálad többféle CV (vendéglátós tapasztalattal, árufeltöltős tapasztalattal, meg olyan is, amin a saját szakmádból eredő valódi tapasztalat szerepel), mert sosem tudhatod, milyen melókra van kilátás. (És ugye otthon nyomtatni egyszerűbb és olcsóbb, mint idekint.)

    [ Szerkesztve ]

    Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés