Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz dipeti #26014 üzenetére

    attol fugg mik az elvarasok, ha share house belefer akkor ahogy nezem 260 font/ho kornyeken kijossz[link], az ossz koltseged nem hiszem h 800 felett lesz atlagosan elve
    30k-s fizu az 2000 netto havonta[link] igy havi 1200at belatasod felett elkolthetsz meg, ez lenyegesen tobb szerintem mint otthon a 300k, de egy share houserol beszelunk, valoszinu amugy h nem kapsz egyszerre kulon lakast, mert sok kozvetito iroda parazik ha history nelkul akarsz kinenni lakast, nyilvan van akinek sikerult mar innen is(topicbol) szerintem
    ja meg annyit h a legtobb dolog amit egy normal elethez szukseges szerintem nem tul megterhelo, pl a fodrasz mondjuk 10 fontert mar megnyir(ferfi) hiaba dragabb mint otthon de aligha fog szamitani, 1200 sok mindenre eleg lesz. az ilyen kutyu dolgok nagyjabol annyiba kerulnek mint otthon. ami tobb az elejen meg az a biztositas kocsira, siman lehet h 1000+ra jossz ki, erdemes megnezni tobb osszehasonito oldalt is, komoly kulonbsegek lehetnek
    sok sikert amugy

    [ Szerkesztve ]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák