Új hozzászólás Aktív témák

  • fojtviki

    senior tag

    válasz fojtviki #19438 üzenetére

    Bocsanat a duplaert. Vissza gondolva, amikor Londonban laktunk es keszultuk videkre, egy csomo ember nem josolt sokat. Ne menjetek, kintebb nagyon jo angol tudas kell barmilyen munkahoz stb. Feltunk is, de en 3 nap alatt talaltam munkat, parom is az elso heten. Kuldtek par helyre soforkodni, majd betettek olyan helyre ami itt van bracknellbe. Teny es valo, hogy a fonok eloszor nagyon nem szerette a parom, de allitolag minden agency-s soforrel olyan volt. Viszont igy 7 honap elteltevel odament paromhoz es megkerdezte, hogy akar e allando munkat naluk. Pedig a parom angolja se tokeletes, sot:) Irodai eszkozoket szallit, nem veszes a munka nagyon szereti. Ezzel szemben Londonban beregisztralt tobb tucat agency-hez 2-3 nap munka utan 2 het semmi! Egyszeruen megelni alig tudtunk ugy, raadasul dragabb is volt ott sokkal az elet. London akkor jo, ha van egy normalis munkahelye az embernek, ahol nem minimalber van. Ugye tudjuk, hogy nagyon sokan annyiert dolgoznak. En Londonban is szallodaztam egy ideig heti 6 nap es kerestem 600-700 font kozott. Utana egy picit jobb lett amikor peksegbe kerultem, dehat akkor is epphogy kijottunk a penzbol:( Egyszoval nagyon jo dontes volt Londonon kivulre koltozni:)

Új hozzászólás Aktív témák