Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz Bozek #18010 üzenetére

    Nem rossz ez sem, de univerzális emuként vannak hiányosságai, amit jobban tudnak a direkten egy platformot emuláló appok.
    - GBA-nál nem tud linket (multiplayert), míg a My boy emulatora igen, ha jól tudom nincs fast forward sem benne, ami pl egy pokemonnál szép halál.
    - PSX-nél kevés grafikai beállítás. Az ePSXe jobb ebben is, mert vannak játékok, amik másfajta graf beállítást igényelnek a hibátlan működésért.
    - N64-nél megint kevés a grafikai beállítás, ua mint psx-nél - mondjuk erre a platformra androidon úgysincs normális működő emu...
    - SNES kb jó, de itt sincs fast forward. No, meg van cloud save a fentebb linkeltben.

    Összességében jó, de aki komolyabban emuzik, annak vannak jobb megoldások androidra és szerintem túl sok a kompromisszum ahhoz, hogy mindenem egy appból indítsam. Természetesen amit leírtam az a saját véleményem, nem pedig szentírás, viszont a psx-nél ajánlott az epsxe használata! Nincs annál jobb. A többire jó lehet a classic, ha az ember tud nélkülözni pár feature-t.

    Ui: Persze az általam ajánlottak mind fizetősek, de ennyit megérnek a jó support és kompatibilitás miatt!

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák