Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz bugizozi #16763 üzenetére

    "Tökéletesen" megy Asus TF103C-n (Intel Atom Z3745) a DH 5 és a PvZ 2 is, mindkettőnél csak a menü tud néha be-be akadni, ami egyáltalán nem vészes. Én egy játékról tudok, ami 100%-osan játszhatatlan intel alól, az pedig az Asphalt 7. Ugyanis el sem indul.
    Azt ne felejtsük el, hogy az intel soc-ban is vannak gyengébbek és erősebbek is. Az enyém valahol a kettő között lehet (nem nagyon vagyok képben intel soc fronton), mert az Asphalt 8-on és a Shadowrun-on kívűl kb minden elindul és játszható. Inkább az 1GB ram szokott baj lenni nálam, elég rosszul bánik a memóriával a tab, így vannak olyan játékok, amik kilépnek az elfogyó memória miatt.
    Az imádkozásom, hogy fusson jól a játék 90%-ban felesleges, mert utólag kiderül, hogy semmi baj nincs vele. Teljesítmény gondok is a régebbi játékoknál fordulnak elő, amiket sehogysem készítettek fel x86-ra; pl az Emissary of War. Grafikailag nem indokolja, hogy néha akadjon vagy lassúljon, de mégis csinálja.

    Dungeon Hunter 5 észrevétel:

    - Nincs képességfa. Magadra aggadható tárgyaktól kapsz varázslatokat, amik lehetnek defenzívek, támadóak és Epikusak - ilyenem nincs, szóval passz.
    - 2 fajta fegyvert hordhatsz magadnál, amiknél nincsenek "kaszt" megkötések. Talán csak a kezdőfegyvert határozzák meg a kasztok.
    - A küldetések elején felkérhetsz egy játékos vagy barát karaktert, hogy segítsen a harcokban. Ilyenkor nem ténylegesen egy ember harcol, hanem csak az AI irányítja.

    - Interaktív környezet:
    - karokat kell meghúzni, hogy lifteket emelj fel a továbbjutás érdekében.
    - elég sok a széttörhető tárgy, amik gyakran dobnak is valami tárgyat.
    - a magasabb pontokból le lehet ugrani, persze csak onnan ahol meg van adva ez.
    - akadnak csapdák, aknák, amiket a gurulás gombbal ajánlott kikerülni.

    - A solo módban szorosan tartja a történetet - szerintem ez pozitívum.
    - A zenék nagyon jól sikerültek benne!

    Eddig elnézve játszható lesz IAP nélkül is, max lehet majd tápolni, hogy legyen belőle XP és GOLD. A gameloftot ismerve content gondok nem lesznek vele, így nagyon hosszú játékidővel kecsegtethet, és mivel elég nagy IP-jéről van szó, szerintem komolyabb technikai gondok sem lesznek vele. *Kopp-kopp*
    Ajánlott kategóriába esik.

    [ Szerkesztve ]

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák