Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz GrooveHero #542 üzenetére

    Mi volt a baj az előző Liara T'Sonival? :D

    Más: qwertzuiop

    No Sana No Life

  • no more

    addikt

    válasz GrooveHero #542 üzenetére

    Csak a hardstyle-hardcore! :)

    Na a sztori a következő:

    Kiutaztunk egy Drum and Bass fesztiválra Szlovákiába, hála istennek ismerjük a szervezőt és fő DJ-t, így általában nem szenvedünk bulikban hiányt még külföldön sem! Na most, ahogy lenni szokott, drága barátom (legyen mondjuk Jenő, nevet nem akarok írni) kegyetlenül részeg volt, bár én sem tudtam volna végigmenni az egyenes sávon! Megéheztünk, úgyhogy kitaláltuk, irány be Pozsonyba és keressünk valami gyorsbüfét... nem is telt el sok idő, találtunk egy kis csoportot, akiktől megkérdeztem inglisül, hogy merre lehet burkolni, mert mindjárt összeesünk... bár legalább szomjasak nem voltunk. Szomjasan rosszabb, nem? :/

    Na, szóval, meg is találtuk a kis bódét, ettünk kebabot, jól bekajáltunk, minden zsír volt, na irány vissza és mehet a buliiiii! Igen ám, de addigra Jenő kezdett túlságosan instabillá válni és cikk-cakk lépésben haladt mellettem (szerintem kéne amúgy részeg út is, nem csak bicikli út...cikk-cakkos járda, ahol lehet normálisan haladni beb*szva :DDD ). Elmentünk egy étterem-szerű valami mellett (ami kocsma volt talán??), baromi jól nézett ki, elegáns volt, a bejárat előtt meg lámpások voltak kirakva sorban. Nagyon szépek voltak, ilyen középkori design és furcsa virágmotívumok díszítették. Szerintem bronzból lehetett. Na ez a jó ember felkapott egyet és elindult vele, hogy beviszi a buliba. Mondom neki - Baszod, Jenő, tedd vissza, nem kell a balhé, bulizni jöttünk. A jóember magába szállt - Áh, nem kell nekem ez, - és visszarakta a földre. Igen ám! De közben kijött egy pincér és szlovákul elkezdett nekünk hadoválni, mi hátat fordítottunk és irány a bulihely... elérkeztünk egy zebrához, de közben csak nem lett kuss a hátunk mögött, sőt! Felbukkant egy újabb hang is. -Jól van, forduljunk meg, aztán ha közelebb jön majd lesz valami, - mondtam én f*sz. Hát lett is... megérkezett egy fél fejjel magasabb emberke, egy végén letört pezsgősüveggel és hadonászott előttünk, szlovákul pampogva. Szerencsére k*va nagy mák, hogy tudok angolul, így megkérdeztem, mégis mit akar tőlünk? Azt mondta, hogy a pincér állítja, hogy elloptunk valamit. Mondom ez a jóember (közben itt megjegyeztem egy halk Anyádat Jenő! mondatot) csak megnézte a lámpást, lépett vele kettőt és lerakta. De ő továbbra is követelte azt, amit elloptunk és megjegyezte, ha nem adjuk neki vissza, akkor mindkettőnket kinyír a pezsgősüveggel és akkor a hullaszállító fog elvinni... Na most kb az a pezsgősüveg akkora volt, mint a fejem, hát ennek már a fele sem tréfa basszus! És közben felemelte a kezét, hogy sakkban tartson... Én szerencsére nem vagyok félős, haverom meg fosrészegen kb lesz*r mindent, úgyhogy nyugodtak voltunk (már amennyire lehet ilyenkor :D). Megmutattam neki a zsebeimet, közben mondtam neki, hogy nyugalom, no para, nem kell a balhé, nem történt semmi... Spanom is megmutatta a zsebeit, de ő továbbra is csak állt ott a b*zi pezsgősüveggel, úgyhogy megkérdeztem, hogy most mit akar tenni. Ökölbe szorítottam a kezem, és felhúztam deréktájra, hogyha megmozdul, akkor le kell ütni... :D Ő is látta... mondtam neki, hogy haver, jelenleg 2v1 van a mi előnyünkre... Tényleg nem csináltunk semmit, nagyon sajnáljuk a dolgot, bulizni jöttünk, kicsit többet ittunk a kelleténél, mindenki csinált már hülyeséget részegen... Nem akarhatja ezt ő sem... Ő sittre kerül a hülyeségünk miatt, egyikünk pedig temetőbe... Erre elkezdte mondani, hogy bizony, ő is szokott hülye lenni részegen és amúgy semmi baja a magyarokkal, többnyire rendes népség. Ekkor lassan kivettem a kezéből a pezsgős üveget, leraktam a földre és mondtam neki, hogy erre szerintem nincs szükség, kultúrált emberek vagyunk (kivéve Jenő, ő egy b*zi, de attól még imádom :D), meg tudjuk beszélni.

    Picit eldumáltunk, elmeséltük, hol bulizunk (tőlük kb 3 perc gyalog...), ilyesmi, aztán a végén kézfogással elintéztük a dolgot. Még egy meghívást is kaptunk egy sörre! :DD Tanulság: Mindent el lehet intézni kultúráltan, nincs szükség 2 (vagy több) intelligens ember között erőszakra... meg lehet beszélni a problémákat.

    Bónusz poén: Mindenki felszállt a buszra... a sok másnapos (valaki aznapos) piaszagú ember, leültünk, erre felszáll a szervező: - Fú, milyen rohadt dögszag van! Hiányzott már egy kis dögszag! :D

    Dí End!

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

Új hozzászólás Aktív témák