Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. 444Hertz

    Arcképgyáros

    válasz Dr. 444Hertz #42426 üzenetére

    Na, szóval nem is tudom, hol kezdjem...
    Balerinának tanulni jött ide anno, de tavaly kiderült, hogy a lába nem alkalmas a klasszikus baletthez, ezért a tanárképzőn tanult tovább.
    De az ösztöndíja csak 3 évig szólt, viszont a tanárképzés 3+2 év, tehát az utolsó két év nélkül nem ér semmit itthon a diplomája...
    Magyar nyelvtudás kb. 0, nincsenek kiemelkedő képességei, nem valami kreatív az életben, nincsenek komolyabb hobbijai (summa summarum, nem talált volna munkát itt), és ráadásul egyedül jött ide... Nem is nagyon szerette az ittlétet, szóval semmi nem szólt a Magyarországon maradása mellett rajtam kívül, nekem meg ugye egyrészt szar érzés lett volna a jövőt így leélni vele, másrészt még pár évig tanulni fogok, szóval még a gondját sem tudnám viselni...
    De két hónapja még ragaszkodott hozzám, aminek azért őszintén örültem (mert én is szerettem), ugyanakkor ott volt bennem a dilemma... (ami egyre nagyobb fejtöréshez vezetett, és a végén már sajnos inkább szabadulni akartam a kapcsolattól, de ez sok minden tényező miatt nem lett volna egyszerű, de ezt most nem fejtem ki. Egy biztos, csak úgy otthagyni parasztság lett volna).

    Szerencsére most kiment egy hónapra Japánba, és a régi balettiskolájában tanított.
    Nagyon bejött neki ott a dolog, élvezte is, és végül is a hazamenés mellett döntött – ami a legfontosabb, hogy magától sikerült így döntenie.
    Szerintem is ez a legjobb neki, és természetesen nekem is (nem lettem volna boldog egy szenvedő szerető mellett), szóval úgy döntöttünk, hogy ennek most itt vége.

    [ Szerkesztve ]

    Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

  • Soybex

    őstag

    válasz Dr. 444Hertz #42426 üzenetére

    Hát, eljött az ideje hogy a kakassal kanbuliba járkálj a városban akkor ;]
    Viccet félretéve kitartást egy hónap aztán jól vagy ;)

    Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

Új hozzászólás Aktív témák