Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Syl #20535 üzenetére

    Dehogy ... :))

    Ezzel csak azt mondom hogy egy átlagfelhasználó ebből kb. semmit sem fog észrevenni, az a baj hogy túl sokat várunk el a telefonjainktól, mert pl. aki csak használni szeretné (Facebook, Zene, böngészés stb. alap dolgok) annak pl. bőven jó választás, soha nem fog a háttérben darálni a rendszer ami megeszi az akkut, nem fog belassulni 2-3 nap után, nem fog fagyni, nem lesznek anomáliák stb . tehát aki megbízható telefont keres annak igen is jó választás !

    És ezeket nem azért mondom mert most ilyen telefonom van ... mivel a köv. telefonom szinte biztosan Android lesz mert hiányzik 1-2 funkció :)

    Csak a saját példámból tudok beszélni ott a párom és a gyerek, ők aztán az "átlagfelhasználók" mintapéldánya csak használni szeretnék a telefont, gyereknek pont ezek miatt vettem az i5S -t mert 1-2 naponta panaszkodott hogy akadozik, lefagyott, XY nem működik stb ! :(

    Aztán ott van a páron akinek lassan 2 éve van meg az S4 és az elmúlt időszakban mintha egy időzített bombává változott volna a telefonja, akadozik, lefagy, XY nem működik (az alkalmazás Leállt) és pedig semmi extra alkalmazást nem használ és nem is telepít (csak alap dolgok) valamelyik nap arra jöttem haza hogy már idegből ütögeti a kijelzőt mert úgy lefagyott hogy még kikapcsolni sem lehetett, szereti a telefonját nincs vele különösebb gond és semmi mást nem akar csak azt mint egy átlag felhasználó = "működjön" és kész !

    Komolyan mondom beleuntam az egészbe hogy 2 naponta hallom a siránkozást hogy csináljam meg mert nem működik, persze ez lehet a Samu hibája is illetve 5.0.2 frissítésnél megállt tudomány, na most ezek után vagy Nexus -t vagy iPhone -t veszek neki, nem kell meggyalázott kókler sz*tbaszott Android csak akkor ha stock és azt sem akarom hogy 2 naponta Reseteljem a telefonját :(((

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák