Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -PLevi-

    senior tag

    válasz rjg #8276 üzenetére

    Hasznos kis leírás, egy gyakran felmerülő problémára. Köszi! :R
    Főként GB alatt volt jellemző a szinte azonnali bezárogatás, igaz Ace-nél 278MB RAM-mal nem túl meglepő. :D Nem kell nagy dolgokra gondolni, ha Opera Mobilból kiléptem, majd megnéztem valamit Total Commanderben, amikor visszaváltottam volna a böngészőbe, már újra kellett töltődnie az egésznek, pedig a RAM sem volt túlságosan telített. Ugye itt a multitasking illúziója sem volt meg.
    ICS-t nem, csak JB-t használtam huzamosabb ideig (1 hónap), igaz csak egyszer, de ott sem volt valami fényes a helyzet, ráadásul kicsit lassú is volt.
    Viszont a KK nagyon szépen muzsikál. Az Ace képességeihez mérten számomra szinte tökéletes a multitasking (méghozzá az általad leírt módszer használata nélkül!), ráadásul elég fürge is, plusz az akksi is meglepően jól bírja ICS/JB-hez képest.

    Ugyanakkor van ennek a "folyamatosan háttérben futásnak" árnyoldala is. Mégpedig az, hogy nálam az Opera Mini 20-30MB között eszik 4-5 megnyitott lappal. Most, hogy több, mint 2 napja fut folyamatosan (közben persze volt használva, csak nem zártam be), a RAM használata felkúszott 45MB fölé. (most éppen csak a MA főoldala van megnyitva mobil nézetben)

    Ettől függetlenül persze nagyon jó, hogy találtál megoldást a prioritás-kezelés hiányára, még ha most szerencsére nem is szorulok rá, de lehet, hogy kipróbálom. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák