Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz crok #40667 üzenetére

    Ha még van lehetőség elérni a régi készüléket akkor SMS Backup & Restore vagy esetleg a SMS Organizer megoldja.

    Megvan a régi, az egyetlen telefonom, most is azt használom. Mennyit tudok visszakapni az SMS-ekből? Mindet, vagy 1 évet elvesztettem? Vagy fél évet?

    Történet:
    H815 magától újraindította az Androidot. Talán 1 éve csinálja, ritka, de már nem először. Most nem sikerült újraindulnia. Popup-ban írta valami nem indul (vagy nem válaszol?) és várjon vagy ne. Azt választottam várjon. Negyedóra múlva se történt semmi, nem indult el az Android. Fekete képernyő, de világított. Semmire se reagált. Kivettem az akkumulátort, majd visszatettem. Utána végre elindult az Android de a wifi jelszót elfelejtette, elfelejtett minden BT eszközt (karóra, headset, stb). Megadtam a wifi jelszót, Youtube és Google Play szerint akkor se volt wifi kapcsolat. Következő napokban nem mozogtam az idővonal szerint, a valóságban mozogtam, munkába mentem, boltba.

    Gyorsan kellett a telefon, PC-re kötöttem USB-n, PC-n elindítottam a Total Commandert, a telefon Belső tárhelyen mindent kijelöltem és a PC-re, HDD-re másoltam. Utána csináltam Factory Resetet. A hibás állapotában nem készült backup.

    Google Backup be volt kapcsolva, felhőbe (Drive) mentve.
    LG Backup automata mentés be volt kapcsolva. Fél éve mentett utoljára Drive-ra. (Drive szerint LG Mobile Switch-el, nem emlékszem, hogy valaha Mobile Switchet telepítettem.) Csak akkor csinálja automatikusan, ha éjfél van, töltőn van, wifi-n van. Ha ez a 3 feltétel nincs meg egyszerre akkor nem ment.
    LG Bridge-el (PC program), 1 éve mentettem.

    Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

Új hozzászólás Aktív témák