Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny365

    őstag

    válasz Keeperv85 #15908 üzenetére

    Oh, szuper. Szóval. CM12, framework-res/values/styles.xml-t szeretném kicsit módosítani. Lényegében annyi lenne az egész, hogy a switch-eket kicsit szélesebbé tegyem. Ha nem Theme Engine-t használok, hanem simán de/recompile-t nyomok, csupán ennyit kell beszúrni

    <item name="switchMinWidth">100.0dip</item>

    ezen kódok közé:

    <style name="Widget.Material.CompoundButton.Switch" parent="@style/Widget.Material.CompoundButton">
    <item name="background">?selectableItemBackgroundBorderless</item>
    <item name="textOn">@string/capital_on</item>
    <item name="textOff">@string/capital_off</item>
    <item name="thumb">@drawable/switch_thumb_material_anim</item>
    <item name="switchTextAppearance">@style/TextAppearance.Material.Widget.Switch</item>
    <item name="track">@drawable/switch_track_material</item>
    <item name="showText">false</item>
    </style>

    Tehát a switchMinWidth hibátlanul műküdik, viszont ha Theme Enginnel szeretném használni, csak hibát kapok hiba hátán. Egyrészt ahogy látom az item name ebben a formában alapból nem jó, hanem úgy kell, hogy pl. nem simán csak track, hanem android:track. Aztán itt meg is akadtam. A témát már installálni sem akarja, mivel sem a parent, sem a string, se semelyik hivatkozást nem találja, meg mittudom én, milyen baja van még.

    Szerinted hogy lehetne ezt a fenti kódot a switchMinWidth kiegészítéssel úgy alakítani, hogy megegye a Theme Engine? Leírást sem találtam, hogy a styles.xml-ekhez hogy kéne hozzányúlni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák