Új hozzászólás Aktív témák

  • ksanc

    őstag

    válasz crok #46349 üzenetére

    Kicsit túlgondolod :D
    Nem, sehol nincsen root bekapcsolás és a terminálban sem működik a su, sehol nincs ilyen bináris.
    A Ruru-t majd megnézem, csak éppen most raktam rendbe a boxot, mert kicsit féltéglásítottam :D Szerencsére időközben sikerült összemókolni a kütyüt a Burn Tool-al, így megint jó.
    Megtaláltam a systemrw fejlesztőjét egy másik fórumban (az XDA-ról ki***ták), így le tudtam tölteni a scriptet. Le is futott, meg is csinálta a patched superbint, éppen csak per pillanat nem tudom, hogyan és mivel kell visszaflashelni.

    Nem érdekel, ha nem google tanusított :D
    Nem nézem a Magisk topikot, valóban. Annó foglalkoztam a Magiskkel, nagyon szuper, meg minden, de engem hidegen hagy :)
    Amíg test-key szerepel a prop fájlban, addig bármi rootnak fogja nézni, ez a legalapvetőbb ellenőrzések közé tartozik. Persze, mert minden custom rom ezt használja, az önaláírás ugye ingyen van. És ha custom rom, akkor biztosan rootolt is, ugyebár. Nyilván egy gyártónál ez nem néz ki jól, de nem is 50ezer a box.
    A bootloader nyitottsága még semmit sem jelent, bár le vagyok maradva, a lassan percenként kijövő Android 2528233 verzióknál már nem tudom, mi a jellemző.
    Egyébként köszi, hogy foglalkozol a témával :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák