Új hozzászólás Aktív témák

  • debianos

    aktív tag

    válasz ksanc #26574 üzenetére

    Működik, majdnem 100%-os. :C Hogy csináltam? Nem tudom. :D Töltögettem egész nap, amikor felugrott százra mindig restart, aksi stat-fájlok törlése. Aztán így felment 4,2V-ra, amit tartott is. Levettem, nem nyúltam hozzá, 45 perc múlva is tartotta. Utána elkezdtem nyomkodni, estére lemerítettem, max fényerő, játék, facebook, mobilnet. Este felraktam tölteni, reggelre szépen feltöltött, de éjszaka megint elvesztette a 4,2-t. Lement olyan 3,8-ra. Mellette 100%-ot mutatott. Restart, ~78%. Töltöttem úgy 40 percig(hamarabb felment, csak ráhagytam) és felment 4,2V-ra. Egész nap bírta, félórát ment full fényerőn, a többit 1/3-on. Mobilnet végig ment, egy ötperces zseblámpázás is volt benne. Este volt egy óra játék is, hogy merüljön, napközben meg facebook. Este 15% alá akartam tolni, durva, de nehezen ment. Amikor meguntam toltam egy max fényerőt, meg egy Youtube-videót elindítottam, aztán az ott futott magának. :D Lement 10%-ra. Este megint szépen felment. Reggel viszont 4,08V 100%. Újraindítás után is. Pár perc e-mail után 98%. Rányomtam a töltőt és 10 perc alatt felhozta 4,2-re. Ez amúgy típushiba, szóval együtt tudok vele élni. Durva, mert jobb, mint előtte volt. Mondjuk lehet hogy pont az enyém gyárilag volt meghülyülve, mert sosem bírta egy napnál tovább, akkor sem, ha kímélve volt. Mondjuk valami nem okés még most sem, mert program szerint tegnap 1,9A-re töltött az 1A-es töltő. :C

    FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

Új hozzászólás Aktív témák