Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz air #24684 üzenetére

    Androidos telefonra névjegyek (telefonkönyv) visszaállítása témakörrel még mindig nem vagyok elégedett, sőt.

    Nekem csak kellene egy "névjegyek importálása google fiókból" funkció továbbra is, főleg, ha az automata szinkron ilyen bizonytalan:

    Mikor korábban ezt hiányoltam, nem tudtam a telefonra szinkronizálni a felhőbe importált névjegyeket.
    Azokat láttam a https://contacts.google.com címen. A telóra, bármeddig vártam, bárhányszor nyomtam a szinkronizálás most-ra, nem jelentek meg. A telón végül VCF-ből importáltam. Ugyanabból, amit korábban a felhőbe is importáltam, szépen látszott is ott minden névjegy.

    Most ha belépek, az "összes névjegy" alatt azt látom, hogy csak e-mail címeket tartalmazó nevek vannak fent, semmilyen, telefonszámot tartalmazó névjegy nincs, és a pl. 200 névjegy helyett, látszik vagy 15.. :W

    Ez vajon lehet azért, mert egy új telefonra vettem fel a fiókot, a szinkron pedig, felszinkronizálta a "semmit", az üres névjegyzéket, az helyett, hogy a felhőből szinkronizált volna a telefonra?! :Y

    Az egész egy fekete doboz számomra jelenleg..

    Csak kellene egy menü, ahol megmondhatom, mit is szeretnék, mert egyébként, mégis hogyan dönti el a szerver, hogy most

    A, a felhőben van jól, és a névjegyek a telefonról hiányoznak;
    B, direkt töröltem a telefonon, tehát, a felhőből is törölnie kellene?! :F

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák